Zonky půjčka – půjčky od lidí

Zonky půjčka

Zonky.cz, když lidé půjčují lidem

Zonky funguje na jiném principu než klasické nebankovní půjčky. O tom, kolik si půjčíte, rozhodujete vy. Limitem je částka 500 000 Kč. Na vaši půjčku se skládají ostatní, nutné je počítat s poplatkem, který si Zonky účtuje jako zprostředkovatel. Poplatek činí 2 % z půjčené sumy. Zonky půjčuje s úrokovou sazbou od 3,99 % p.a. Maximální výše úroku se pohybuje na 19,99 % p.a. Úrok se odvíjí od posouzení bonity žadatele.

Kdo může žádat o Zonky půjčku

V podstatě proto neexistuje omezení v tom, na co si půjčit, limitováno je však to, komu bude půjčka poskytnuta. Kladně nelze vyřídit žádost například lidem v insolvenci. Smlouvu uzavíráte se společností Zonky, vaše osobní údaje se tak k nikomu jinému nedostanou. Vše lze vyřídit přes internet, musíte být občanem ČR a mít vlastní bankovní účet. Dále potřebujete dva doklady totožnost a potvrzení o příjmu.

Půjčku lze splatit předčasně bez jakékoli sankce, případně se lze individuálně domluvit na odkladu splátek, kdyby nastaly jakékoli problémy. Maximální lhůta pro dobu splácení půjčky činí 7 let. Vámi splacené peníze poskytovatel nazpět přerozděluje mezi ty, kteří vám půjčili.

Zonky produkty:

  • Zonky půjčka – Až 500 000 Kč
  • Zonky refinancování drahých půjček – Až 500 000 Kč

Zonky kontakty

Web: www.zonky.cz
Email: info@zonky.cz
Tel.: 800 449 999
Adresa: Na Okraji 335/42
162 00 Praha 6 Veleslavín

Otevírací doba:

Po – Pá: 8:00 do 20:00
So – Ne: 9:00 do 18:00

Zonky půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

Zonky půjčka – půjčky od lidí
5 (100%) 2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.