Aegon pojišťovna

Recenze, diskuze a zkušenosti s pojišťovnou Aegon

0

Oficiálně vzniká současný Aegon sloučením dvou institucí – AGO a Ennia. Stalo se tak v roce 1983. Dnes si silnou pozici vybudoval hlavně v Nizozemsku, USA a Velké Británii. Český finanční trh nového hráče uvítal v roce 2005.

Základní pojištění s investiční složkou

Aeagon je specialistou na poskytování životního pojištění. To kryje důsledky úrazu, vážného onemocnění či úmrtí. Ambicemi Aegonu je především stát se tím nejvíce doporučovaným produktem.

Snaží se tak primárně o to, aby klient životní pojištění v podstatě paradoxně vůbec nepotřeboval. Proto podporuje zejména prevenci, navázal i partnerství s populární sportovkyní Martinou Sáblíkovou. Se svým programem Aegon FIT nabízí různé výhody všem těm, kteří se o sebe náležitě starají. Slevu na pojištění může získat tak například každý, kdo pravidelně chodí na preventivní prohlídky. I aktivní sportovci podobně mohou dostat slevu na pojistné.

Aegon má ve svém portfoliu klasické pojištění, které navíc lze ještě obohatit o investiční složku. Klient je tímto nejen chráněn proti různým neočekávaným událostem, ale může si i spořit. Výhodnost takového produktu v praxi je však obecně poměrně diskutabilní.

Pojištění pro děti i pro starší osoby

Dále lze pojistit tímto způsobem nejen dospělé, ale i děti a dospívající. Ty ohrožuje v první řadě úraz, důležité tak je zaměřit se na tabulku, ve které jsou jednotlivé úrazy a jejich plnění vypsány. Aegon současně do tohoto typu finančního produktu zahrnuje i dopady nemoci. U dětí to typicky mohou být například onemocnění onkologická.

Program Aegon CARE je zaměřený na pokrytí finančních dopadů dlouhodobé péče, to znamená třeba rehabilitace nebo některé léky. Orientován je na lidi nad 50 let věku. Myšlenka je taková, že řada lidí se musí postarat například o své rodiče, důsledkem je často ale dlouhodobá léčba, která je pro rodinu finančně neúnosná.

Díky produktu Aegon Dicert se můžete navíc pojistit zjednodušeně z pohodlí domova. Stačí vám k tomu pouze internet. Obdobně lze také veškeré pojistné události online i nahlásit.

Aegon pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti se Aegon pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

2.7/5 - (11 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here