Air Bank konsolidace a sloučení půjček

0

Air Bank byla oficiálně založena v roce 2011. Dnes patří pod soukromou mezinárodní finanční a investiční skupinu PPF N.V., jejímž zakladatelem je Petr Kellner. Banka se zaměřuje především na poskytování služeb drobné klientele.

Konsolidujeme s Air Bank

Spadá sem taktéž možnost výhodného sloučení půjček. Jestliže při konsolidaci dodržujete stanovený splátkový kalendář, může vám banka odpustit poslední splátky. Pak je možné se dostat na úrok v rozmezí 5,9 % až 9,9 %. Sloučíte-li si půjčky v minimální výši 200 000 Kč nebo více, nabídne vám banka sníženou sazbu dokonce 4,9 %.

Převést si můžete klasickou půjčku, kontokorent nebo kreditní kartu z libovolné banky, omezení se týká pouze půjček zajištěných věcmi, které takto přesunout nelze. A samozřejmě si můžete, pokud potřebujete a vaše finanční situace to z pohledu banky dovolí, také vzít i další půjčku a získat další peníze.

Vše můžete vyřídit online, telefonicky nebo na pobočce. K žádosti budete potřebovat dva doklady totožnosti, potvrzení o svém přijmu a dokumenty k předchozím půjčkám. U půjček ve výši nad 300 000 Kč je nutné předložit i doklad o společném jmění manželů, který musí druhý z páru podepsat. Schvalování žádosti probíhá do několika minut, peníze můžete díky tomu na účtu mít přibližně do hodiny.

Kolik ušetříte

Na webu se uvádí modelový příklad ilustrující parametry půjčky následovně: Jestliže si vezmete úvěr ve výši 80 000 Kč s dobou splatnosti na 57 měsíců, bude roční úroková míra 5,9 % a RPSN dosáhne 6,07 %. Odlišným nabízeným produktem s jinými parametry pak je převedení hypotéky, které je rovněž u Air Bank možné.

Zdarma jsou stejně tak nutné úkony, které jsou s konsolidací spojeny, to znamená předčasné splacení, snížení splátky nebo splátka mimořádná, sjednání a vedení půjčky.

V případě, že by vám mohly hrozit problémy se splácením, doporučuje se naopak vynaložit ještě finance navíc a sjednat si i pojištění svých výdajů.

Air Bank konsolidace půjček zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s konsolidací od Air Bank? Napište nám je do komentářů.

Ohodnotit

Již 10 let se zajímám o banky, půjčkové společnosti a jejich produkty. Baví mě také se vzdělávat v oboru účetnictví a daní. Rád informuji a radím ostatním v jednoduchých i složitějších otázkách z oboru financí, což se mi také, v případě magazínu Úvěro.cz, vyplnilo.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here