Amigoz.cz půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Amigoz.cz

0

Sjednat si půjčku u nebankovního poskytovatele je mnohdy rychlejší a snadnější než ve vaší bance. Noví klienti se dokonce mohou těšit na půjčku zcela bez poplatků. Seznamte se s výhodami půjčky Amigoz i vy.

Vyřízení krátkodobé půjčky je snadné

Krátkodobé půjčky od nebankovního poskytovatele mohou být často výhodnější než využití kontokorentu u vašeho bankovního účtu. To v případě, že budete využívat bonusy pro nové klienty. Zpravidla získáte první půjčku bez poplatku a bez úroků. Vrátíte opravdu jen tu částku, kterou jste dostali připsanou na bankovní účet. Společnost Amigoz má mnohaletou historii v poskytování nebankovních půjček a klienti si půjčky oblíbili pro jejich snadné vyřízení a rychlé zaslání finančního obnosu. Schválení půjčky může trvat i méně než jednu hodinu!

Navýšení úvěrového limitu pro stálé klienty

Půjčka Amigoz vám nabízí krátkodobé půjčky se splatností od jednoho měsíce do půl roku. Stálým klientům poskytuje celou řadu výhod. Jakmile uhradíte půjčenou částku můžete se těšit na navýšení úvěrového limitu. Půjčit si můžete i opakovaně. Praktický kalkulátor vám zobrazí výši měsíční splátky i dobu splácení.

Podmínky pro získání půjčky:

  • půjčky pro občany České republiky,
  • vlastní bankovní účet,
  • žadatel ve věku 21 až 63 let,
  • doložení příjmů.

Půjčka nemůže být poskytnuta:

  • osobám v insolvenci,
  • osobám s neuhrazenými dluhy z minulosti,
  • osobám v exekuci.

Výše úvěrového limitu půjčky Amigoz

Minimální částka, kterou je možné získat, je tisíc korun. Nový zákazník může využít půjčku zcela zdarma, a to až do výše osmi tisíc korun. Na základě výše příjmů klienta je možné postupné navýšení úvěrového limitu až na 45 tisíc korun.

Péče o klienty

Ke každému klientovi je přistupováno individuálně s důrazem na pohodlí při splácení půjček. Proto je stanovená nabídka úvěrového rámce podle finančních možností klienta. Dokonce je možné využít nabídku prodloužení splatnosti nebo odkladu splátky.

Amigoz.cz půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

2.7/5 - (7 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here