Autonarok.cz

0

Za projektem autonarok.cz stojí bruntálský podnikatel Josef Kovačič. Primárním zaměřením jeho podnikání je hlavně nákup a prodej aut.

Nákup auta a pořízení na splátky

Při nákupu můžete být bez obav hlavně díky tomu, že vozy disponují certifikátem Cebia.To zaručuje, že stav najetých kilometrů odpovídá skutečnosti. Ke standardně nabízené službě patří taktéž pojištění. Svoji prodejnu má v již zmiňovaném Bruntále, provozuje taktéž webové stránky.

Mimo koupě nabízí i jiné způsoby financování v podobě nákupu na splátky. O podrobnostech je však, jak je uvedeno na webových stránkách, vhodnější se informovat spíše na telefonické lince. Vlastní web obsahuje velmi málo dalších detailů.

Prohlédnout si nicméně můžete všechna aktuálně nabízená vozidla i s podrobným popisem technických parametrů. Mezi nabídkami lze vyhledávat na základě ceny nebo požadovaného klíčového slova. Pokud si vyberete, máte možnost si přes internet vůz rovnou objednat.

Operativní leasing

Web zaměřený na službu operativního leasingu však bohužel nic podobného neumožňuje, sami si nabídku najít nemůžete a ani si neprohlédnete aktuální dostupné automobily. Opět je vhodné spíše použít telefonickou linku.

Jakmile si domluvíte konkrétní nabídku a stanovíte si rozpočet, už budete vědět, že dojednaná měsíční splátka zahrnuje pojištění a silniční daň, dálniční známku a poplatek za rozhlasový přijímač.

Provozovatel se ale samozřejmě bude snažit najít s vámi optimální řešení na míru vaším požadavkům, kdybyste chtěli i služby navíc. Je tak vhodné spíše věnovat čas osobní či telefonické konzultaci, případně se s provozovatelem spojit přes e-mail. Tato první nabídka je pro vás zcela nezávazná, dokud nepodepíšete smlouvu, ještě si můžete vše rozmyslet a případně sáhnout po jiné alternativě.

Po ukončení stávající smlouvy, tedy po jejím vypršení máte možnost si službu prodloužit dál a využívat na operativní leasing jiné nové vozidlo, případně lze také původní automobil za sjednanou cenu odkoupit.

Autonarok.cz leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od Autonarok.cz? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
3.5/5 - (2 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here