Bubbli půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Bubbli

0

V pozadí webu stojí společnost PIXEBLE s.r.o. Česká společnost vznikla v roce 2014 a sídlí v Praze. Nejedná se o přímého provozovatele ani zprostředkovatele úvěrů. Bubblipůjčka je pouze agregátorem různých služeb z oblasti finančnictví napojeným na automatizovaný systém.

Zaměřuje se na půjčky v maximální výši 300 000 Kč s délkou splácení až 84 měsíců. Úvěr je vhodný i pro podnikatele. Konkrétní podmínky jako výše úroku se dozvíte v okamžiku, kdy vyplníte online poptávkový formulář. Na jeho základě vás kontaktuje už zástupce dané společnosti a nabídne vám nejvhodnější finanční produkt. Teprve tehdy si sjednáváte úvěr již závazně.

Kdo může požádat o půjčku?

Žadatel musí dovršit věk 18 let a být občanem ČR. Nezbytností je pravidelný příjem a rovněž nesmíte být v insolvenci. Schvalovací proces trvá několik málo minut. Pokud splníte uvedené podmínky, hned po podpisu smlouvy získáte peníze v hotovosti. Na účtu je můžete mít do 24 hodin. Nemůžete-li uhradit své závazky, neprodleně kontaktujte zástupce dané společnosti a situaci s ním řešte.

Bubbli půjčka Kontakty

Adresa: Rybná 716/24, Praha 1, 110 00

Bubbli půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

4/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here