Česká podnikatelská pojišťovna

Recenze, diskuze a zkušenosti s Českou podnikatelskou pojišťovnou

2

Česká podnikatelská pojišťovna je na tuzemském trhu od roku 1995. Aktuálně se opírá o zázemí mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group, k níž se přidružila v roce 2005. Jedná se o univerzální pojišťovnu s velmi širokým produktovým portfoliem.

Pojištění pro soukromé osoby

Tradičně patří k nejoceňovanějším produktům v nabídce hlavně pojištění vozidel. Sem spadá jednak povinné ručení, dále havarijní pojištění a pojištění doplňková. Připojistit si můžete na svém voze navíc třeba skla. V kategorii dalších pojištění nalezneme produkty dva – KIA Pojištění 7 a Domovský autosalon ČPP II neboli možnost pojistit si vůz u některého smluvního partnera spolu s dalšími výhodami.

Osobní pojištění dále zaštiťuje životní pojištění, pojištění úrazové a rizikové pojištění. Ty pokrývají riziko nemoci, invalidity, úrazu nebo úmrtí. Životní pojištění si zároveň můžete nakombinovat i s investiční složkou, obdobně jako u většiny dalších poskytovatelů.

Pojištění majetku a odpovědnosti zahrnuje ochranu vašeho movitého i nemovitého majetku. Pojištění odpovědnosti chrání naopak vás v případě, že způsobíte třetí osobě jakoukoli škodu. Speciální pojistka potom pamatuje i na vašeho čtyřnohého mazlíčka. Náklady na jeho případnou léčbu lze z této pojistky posléze uhradit.

Pojistit byste se měli i před jakoukoli cestou do zahraničí. Cestovní pojištění ČPP nabízí širokou škálu nastavení s různými limity a úrovní krytí. Navíc se cestovní pojištění dá sjednat i online, myslí tak i na případy, kdy musíte za hranice odjet, ať ze soukromých nebo pracovních důvodů, náhle.

Pojištění pro podnikatele

Mimo pojištění fyzických osob zajišťuje Česká podnikatelská pojišťovna tyto služby i právě pro podnikatele. Pojištění podnikatelů a průmyslu pamatuje na riziko, že podnikatel svou činností někomu může způsobit škodu. Pojištění finanční způsobilosti dopravce reaguje na zákonný požadavek, který dopravcům dle vymezených kritérii určuje právě povinnost dokázat svou finanční způsobilost.

Pojištění úpadku cestovní kanceláře chrání hlavně klienty, kteří mají záruku, že nepřijdou o prostředky za nerealizovanou dovolenou anebo že se z ní budou mít jak vrátit. Pojištění finanční ztráty MaxiON pokrývá ztrátu vzniklou při vyčerpání limitu plnění na škody na věci z povinného ručení. Pojištění proti terorismu podnikatele chrání, pakliže by musel právě z tohoto důvodu přerušit svou činnost nebo by došlo k poškození jeho majetku.

Česká podnikatelská pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Českou podnikatelskou pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

2.5/5 - (28 votes)

2 KOMENTÁŘE

  1. Ano, nejhorší pojišťovna vůbec.Byl jsem u Čpp, bohužel tam byl i řidič co mě naboural. Za totálku mi zaplatili polovinu ceny auta na trhu. Když jsem po nich chtěl najít totožné auto za peníze co mi zaplatili, tak se se mnou vůbec nebavili. Nedokázal jsem si představit že bych někdy zavinil nehodu a tihle zloději by okradli poškozeného.

  2. Katastrofa. Zapomněli (!?) odeslat předpis pojistného na další rok. Než to poslali, uběhla lhůta, ve které je možno vypovědět. A úplně náhodou jsou pro tento rok víc než 2x dražší, než ostatní. Mluvit s operátorem? … Absolutní ztráta času – mele pořád dokola. Hnus a podvod. Nikdy víc.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here