Česká spořitelna půjčka

0
57

Česká spořitelnaČeská spořitelna patří mezi bankovní instituce s nejdelší tradicí na tuzemském trhu. Založena byla již roku 1825. Dnes drží též status největší české banky. V případě, že si u ní budete chtít půjčit i vy, učinit tak můžete osobně nebo jednodušeji online. Stačí vám k tomu pouze 15 minut.

Kolik si můžete půjčit u půjčky České spořitelny?

Pokud budete chtít splatnost půjčky měnit, je to možné oběma směry – jak splátku snižovat, tak ji i zvyšovat a doplatit půjčku dříve. Maximální částka, kterou si můžete půjčit, činí 2,5 milionu korun. Úroková sazba se pohybuje od 5,9 % ročně. Budete-li splácat pečlivě, můžete získat bonus v podobě odpuštění až 15 splátek.

Být klientem banky pro sjednání půjčky není nutné, nicméně lze tak nabýt výhody v podobě odměny za věrnost k účtu. Půjčit si můžete bez zajištění a na cokoli, úvěr je neúčelový. Jestliže se obáváte možnosti, že v budoucnu nebudete schopni půjčku splácet například kvůli dlouhodobé nemoci, můžete si rovněž sjednat pojištění. Doložit musíte občanský průkaz, případně i potvrzení o svých příjmech, pokud nejste klientem banky.

Česká spořitelna půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

Česká spořitelna půjčka
4 (80%) 3

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here