Česká spořitelna – Spoření České spořitelny

0
62
Česká spořitelnaSpoření České spořitelny
Povinný počáteční vklad0 Kč
Minimální zůstatek na účtu0 Kč
Maximální úroková sazba0,20 %
Připisování úroků1x měsíčně
Musíte mít běžný účet?Ne
Je váš vklad pojištěn?Ano
Platební karta ke spořícímu účtuNe
Pojištěná částka2 543 000 Kč

Česká spořítelna je klientsky nejvyužívanější bankou v České republice. Stojí za její oblibou přívětivé nabídky nebo jen stálá tradice a jistota? Podívejme se na současnou nabídku spořícího účtu.

Pro velkou část zákazníků je při volení správného spořícího účtu důležitá výše počátečního vkladu a nutný zůstatek. Ten je v tomto případě na vás. Česká spořitelna v tomto ohledu neklade žádná omezení ani podmínky. Stejně tak tu nenajdete základní poplatky,  a pokud se rozhodnete s penězi manipulovat, máte volnou ruku. Zpoplatněnou službou se může stát odchozí platba do jiné banky.

Nevýhoda nastává tehdy, chcete-li spořit vyšší částku než 200 000 Kč. Do této hodnoty vám bude připsán úrok 0,2 %, ovšem dále už pouhých 0,01 %. Oproti ostatním bankám je také velké mínus v možnosti založit si pouze jeden účet na jedno rodné číslo.

Dále je také možné nastavit službu Moje zdravé finance, která vám pomůže rozdělovat celkovou částku do různě vámi pojmenovaných balíčků. K dispozici je také osobní bankéř, který vám pomůž se spořením, pokud si nevíte rady.

Česká spořitelna – Spoření České spořitelny
4.5 (90%) 2

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here