Comparato.cz

0

Na webu o sobě provozovatel uvádí, že za projektem Comparato stojí tým složený z lidí, kteří se profesionálně věnují jak finančnictví, tak i digitální sféře. V tomto portálu se podařilo spojit obě oblasti. Jedná se o srovnávač operativního leasingu.

Jak funguje Comparato

Shromažďuje tedy jednotlivé nabídky. V principu to znamená, že se nejedná o přímého poskytovatele, ale pouze o zprostředkovatele. Za cíl si klade vybírat cenové nabídky hlavně od silných partnerů.

Auta můžete filtrovat poměrně jednoduše. Navolit si máte možnost značku, technické parametry a samozřejmě i cenové rozmezí. Případně můžete s pomocí vyhledávače najít i konkrétní automobil nebo jednoduše začít procházet všechny dostupné alternativy. V horním menu se pak ukrývá vždy speciální nabídka týdne.

Na webu se nachází sekce s nejčastějšími dotazy, která by vám měla pomoct s následným sjednáváním služby. Typicky většinou zájemce zajímá třeba to, které doklady potřebují. V případě, že by vám dál něco nebylo jasné, máte možnost využít telefonickou linku. Zástupci týmu, který stojí za portálem, vám ochotně poradí, a to po celou dobu financování.

Pokud už jste si vybrali, možná vás zaujalo víc možností. V takovém případě si lze nabídky uložit do kolonky Oblíbená auta a dál porovnávat a vybrat tu nejvhodnější.

Co vám přinese operativní leasing s Comparato

Operativní leasing mohou využívat rovněž soukromé osoby, dříve se jednalo o finanční produkt určený typicky firmám. Stále ovšem i podnikatelům přináší celou řadu výhod. I když tak vozidlo nevlastníte, v podstatě pro vás ale není žádnou zátěží, pouze ho používáte.

Bonusem je, že k vybranému autu můžete získat malý dárek. Nabídka se průběžně obměňuje, získat lze třeba roční cestovní pojištění od Uniqa pojišťovny.

Součástí webových stránek je rovněž sekce s články, které se věnují operativnímu leasingu. Radí, pomáhají, zkrátka se snaží návštěvníkům jejich cestu k tomu pravému automobilu maximálně usnadnit. A rozhodně se nejedná jen o opakování známých pravd, tým Comparatia vychází i z vlastních zkušeností, když se aktivně účastnil Crash Day 2017.

Comparato.cz leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od Comparato.cz? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
4.5/5 - (4 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here