Creditas půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou od Creditas

0

Creditas je českou bankou, jejíž historie se začíná psát v roce 1996. Tehdy fungovala pod názvem 1. Třebíčská záložna, „spořitelní a úvěrní družstvo“. Významný rozvoj zažila společnost především od roku 2010. Do té doby pouze regionální instituce se transformovala na Záložnu Creditas s celorepublikovou působností.

Creditas a nabízené služby

V listopadu 2015 si zažádali provozovatelé o licenci a o dva roky později mohla začít fungovat banka v dnešní podobě, stále pod názvem Creditas. Aktuálně se zaměřuje hlavně na výhodné služby v oblasti bankovního styku a na zhodnocování úspor.

Jedním z nabízených produktů je i ten, jež se oficiálně nazývá spotřebitelský úvěr zajištěný nemovitostí. Jeho klíčové výhody jsou tři. Tou první je, že se jedná o úvěr neúčelový. Prostředky tak můžete použít na cokoli. Dále je to i výhodnější úrok, a to již od 4,9 % za rok. Úroková sazba není fixní, vždy se odvíjí od posouzení bonity klienta.

Podrobněji k půjčce Creditas

Nijak vás nezatíží mimořádné splátky, jsou zdarma. Zdarma je též přijetí a posouzení žádosti o úvěr, dále i správa a jeho vedení, případně předčasné splacení. Poplatkem je zatíženo vypracování smluvní dokumentace, a to ve výši 4 % z dohodnuté jistiny.

Z nutných dokumentů je potřeba občanský průkaz, rovněž řádně vyplněná žádost o poskytnutí úvěru, potvrzení o výši příjmů či daňové přiznání za poslední dvě ukončená zdaňovací období, dále to musejí být výpisy z účtu za dva měsíce zpětně plus jeden starší výpis, výpisy z bankovního a nebankovního registru. Mohou být vyžadovány i další dokumenty.

Úvěr se poskytuje žadateli ve věkovém rozmezí 18 až 75 let, a to na takovou nemovitost, kterou má dotyčný v osobním vlastnictví a současně je na ní sjednáno živelní pojištění. Zajištění je ve formě zástavního práva na nemovitosti, přičemž je tato skutečnost vždy náležitě zapsána v katastru nemovitostí.

Creditas půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Napište nám vaše zkušenosti.

4.5/5 - (2 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here