Crediton půjčka

0

CreditOn je lotyšská firma poskytující nebankovní půjčky. Na českém trhu působí již několik let a o zákazníky nemá nouzi i přes své velmi vysoké poplatky. Pokud si u společnosti půjčujete poprvé, tak máte k dispozici maximálně 8 000 Kč. Jako věrný zákazník si můžete půjčit až 20 000 Kč a maximální doba splatnosti je 30 dní. Mimo poplatků je u CreditOn také velmi vysoké RPSN, které se může vyšplhat až do milionů.

Jak požádat o půjčku u Crediton?

Při žádosti se nenahlíží do registru, nemusíte mít ručitele a ani nemusíte dokládat své příjmy. Půjčka je tedy vhodná pro každého. Podmínkou je mít telefonní číslo a bankovní účet, který musí být vedený na Vaše jméno. Na webu CreditOn najdete veškeré informace k Vaší půjčce a to bez složitého hledání. S veškerými poplatky jste seznámeni již v kalkulátoru a žádné další nejsou. I přesto, že je CreditOn půjčka drahá, tak má mnoho spokojených zákazníků. Je totiž prověřená a férová.

Crediton půjčka Kontakty

Web: www.crediton.cz
Email:  [email protected]
Tel.: +420 222 200 523
Adresa: Argentinská 286/38, Holešovice 170 00, Praha 7

Zažádat o půjčku u CreditOn

Crediton půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

Ohodnotit

Již 10 let se zajímám o banky, půjčkové společnosti a jejich produkty. Baví mě také se vzdělávat v oboru účetnictví a daní. Rád informuji a radím ostatním v jednoduchých i složitějších otázkách z oboru financí, což se mi také, v případě magazínu Úvěro.cz, vyplnilo.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here