ČSOB konsolidace a sloučení půjček

Recenze, diskuze a zkušenosti s konsolidací ČSOB

0

Oficiální název zní Československá obchodní banka, a. s. Založena byla již v roce 1964, tehdy jako státní instituce, v současnosti ji však vlastní belgická banka KBC, která spadá do finanční skupiny KBC Group N.V. Dnes ČSOB na českém a slovenském trhu nabízí své služby fyzickým osobám i podnikatelským subjektům.

Proč služby ČSOB

Patří k nim i refinancování půjček, které dovoluje dosavadní půjčky spojit do jediné a snížit si tak měsíční splátky. Banka kromě toho nabízí několik výhod. Když budete splácet včas, můžete dostat jednu splátku zpět. Jestliže stihnete půjčku zaplatit do 3 měsíců, banka vám vrátí úroky.

Půjčku si sjednáte na pobočce, dále telefonicky, přes smartbanking nebo v internetovém bankovnictví. Nejste-li klientem ČSOB, musíte také doložit svůj příjem, jinak si ho poskytovatel ověří z vašeho účtu sám.

Celková výše půjčky po konsolidaci se pohybuje od 50 000 do 800 000 Kč. Splácet ji můžete maximálně 10 let. Sloučit je pod ni možné běžné úvěry i kreditní karty nebo kontokorent. Žádáte-li o částku vyšší než 300 000 Kč, budete potřebovat souhlas manžela nebo manželky. Vedení a zpracování úvěru je zdarma.

Konsolidace konkrétně a další výhody

Modelový příklad uvedený na webu počítá právě s touto částkou. Dobu splatnosti stanovuje na 7 let. Při těchto podmínkách nabízí poskytovatel RPSN 9,3 % a pevnou úrokovou sazbu 8,9 %. Bonusová sazba počítající s vracením splátek může být až 6,2 % p.a. Vracet splátky je možné u úvěru, který si berete na minimálně 3 roky.

Spolu s půjčkou automaticky máte nárok na Flexi balíček služeb. Ten vám dovoluje později variabilně upravovat parametry půjčky. Získáte tak možnost si splátky zvýšit, snížit nebo třeba úplně odložit. Což je samozřejmě bezplatné, podobně jako mimořádná splátka.

Doplňkovou možnost představuje pojištění schopnosti splácet. Tímto pojištěním lze krýt částky až v výši 1 000 000 Kč. Ocitnete-li se tak ve finančních problémech, banka zaplatí splátky místo vás.

ČSOB konsolidace půjček zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s konsolidací od ČSOB? Napište nám je do komentářů.

3.7/5 - (3 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here