ČSOB půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou od ČSOB

0

ČSOB je stoprocentní dceřinou společností KBC Bank NV. Založena však byla jako ryze česká společnosti, a to již v roce 1964. Tehdy bylo jejím primárním účelem poskytování služeb v oblasti financování zahraničního obchodu a volnoměnových operací a jednalo se o instituci založenou státem.

Co je ČSOB a co nabízí

K privatizaci došlo roku 1999, kdy se vlastníkem stala belgická KBC Bank. Svoje služby poskytuje v celém klientském segmentu, tzn. fyzickým osobám, dále malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům.

Půjčka na cokoliv je koncipována jako efektivní řešení nenadálých finančních problémů. Výhodou je především její dostupnost a současně i snadné sjednání. Postavena je dále na možnosti variabilní úpravy splátek, případně jejich odložení. Půjčku je navíc možné kdykoli bez sankcí předčasně splatit.

Jestliže budete splácet v termínu, přinese vám to benefity v podobě možnosti nechat si jednu splátku během roku vrátit. Dále podaří-li se vám půjčku splatit do 3 měsíců, poskytovatel vám vrátí veškeré úroky. Úroková sazba přitom činí 5,2 %.

Jak probíhá žádost o půjčku

Půjčku je možné sjednat nejen na pobočce, ale i prostřednictvím služby smartbanking, v internetovém bankovnictví nebo na telefonické lince. Připravit si k žádosti musíte potvrzení o příjmu, jestliže nejste klientem společnosti. Pokud ano, sama si váš účet zkontroluje. Při půjčkách v hodnotě 300 000 Kč nebo více je nutný souhlas manžela či manželky. V rámci nutnosti posuzovat bonitu klienta mohou být požadovány i další dokumenty.

O půjčku si mohou požádat rovněž důchodci nebo podnikatelé, ti však pouze pro soukromé (tzn. nepodnikatelské) účely. Půjčku je možné splácet až 8 let, současně si k ní klient může sjednat i pojištění, které ho chrání v případě náhlé neschopnosti splácet. Půjčku je možné do 30 dnů vrátit v případě, že vám produkt z libovolného důvodu nevyhovuje.

ČSOB půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Napište nám vaše zkušenosti.

Rate this post

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here