Do projektu Kolikmam.cz se můžete zapojit i vy

0

Také vám jde někdy z informací o vaší úvěrové situaci hlava kolem? Zajímalo by vás, jestli o vás nějaká úvěrová společnost nevede negativní zápis v registru nebo jen potřebujete vyřídit výpis z registru nebo evidence exekucí? Ve všech těchto případech a mnoha dalších se můžete obrátit na webový portál Kolikmam.cz. Jedná se o docela mladý projekt, který má vaši úvěrovou situaci v malíčku.

Něco o projektu Kolikmam.cz

Projekt Kolikmam.cz je společným projektem Bankovního registru klientských informací (BRKI) a Nebankovního registru klientských informací (NRKI) společnosti CRIF – Czech Credit Bureau, která je vlastní. Projekt je dále podporovaný nejrůznějšími bankovními i nebankovními společnostmi, leasingovými společnosti a dalšími podobnými organizacemi, které působí na finančním trhu a využívají bankovní či nebankovní registr klientských informací a tudíž jsou zároveň členy projektu.

Hlavním smyslem projektu je fyzickým osobám občanům i podnikatelům umožnit vstup a nahlédnutí do úvěrové zprávy a tím pádem celkový přehled nad jejich úvěrovou situací. Pro to, abyste do projektu měli přístup, se potřebujete registrovat a zaplatit poplatek.

Projekt Kolikmam.cz vás překvapí řadou svých služeb

Projekt Kolikmam.cz je konečně webový portál pro běžné lidi, kteří dosud ani neměli přehled o tom, jak jejich úvěrová situace vypadá. S projektem teď ke své úvěrové zprávě získají přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pro své uživatele si projekt připravil řadu služeb.

  • – v projektu lze vyřídit výpisy z registrů,
  • – výpisy z evidence exekucí,
  • – sjednat si můžete službu NetAgent, která za vás ohlídá vaše finanční údaje a jejich pohyb,
  • – nebo si můžete spustit službu „Hlídám si, kolik mám”, která za vás ohlídá stav vaší úvěrové situace. To znamená, že je upozorní na případné změny v úvěrové zprávě, upozorní je na závazky po splatnosti a tak dále. Služby projektu jsou samozřejmě zpoplatněné.
2.7/5 - (25 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here