Fio Banka půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou od FIO banky

0

Jedná se o ryze českou instituci, kterou zastřešují čeští majitelé. Fio banka se, jak ostatně předesílá ve svém mottu, zaměřuje na na poskytování běžných bankovních služeb bez poplatků a investice do cenných papírů. Pod takovými běžnými službami se rozumí například zřizování běžných či spořících účtů či poskytování úvěrů.

Těch nabízí Fio banka velmi široké spektrum:

Hypotéka

Klíčovou vlastností je možnost kdykoli bez poplatků hypotéku předčasně splatit. Současně je možné si snížit úroky až na 0 % se založením Hypospořícího konta, kam vložíte alespoň 50 000 Kč.

Americká hypotéka

Služba především vyniká minimální poplatkovou zátěží. Dále je možné čerpat sleva na úvěr nad 1 000 000 Kč a slevu 0,4 % při refinancování hypotéky. Opět je možné si díky Hypospořícímu kontu snížit úroky až na 0 %.

Kontokorentní úvěr

Možnost čerpat částku v rozmezí 5 000 Kč do 3 000 000 Kč, a to s čerpáním nastaveným libovolně, peníze můžete použít kdykoli a na cokoli. Volit správný produkt můžete ze tří tarifů, které se liší svými úrokovými sazbami – 9,50 %; 15,50 % a 18,90 %. Úrok se platí jen z vypůjčené částky.

Podnikatelský kontokorent

Lze čerpat úvěr ve výši 5 000 Kč až 3 000 000 Kč, a to kdykoli a na cokoli. Úroková sazba činí 4,9 %, případně u částek nad 300 000 Kč pouze 2,9 %. I zde platí, že se úrok platí jen z vypůjčené částky.

Podnikatelské úvěry

Výše úvěru se pohybuje od 3 000 000 Kč do 300 000 000 Kč, s obvyklou dobou splatnosti maximálně 8 let, individuálně je však možné ji nastavit i delší. Úvěr je zatížen poplatkem za jeho poskytnutí, jeho výše je individuální. Úrok je navázán na úrokové sazby PRIBOR nebo EURIBOR. Preferuje se ručení nemovitostí.

Úvěr na obchodování

Jeho principem je zjednodušeně řečeno pokrytí části nákladů do investování z půjčených prostředků. Úvěr je možné kdykoli zcela nebo částečně splatit, a to bez sankcí. Úrok se počítá výhradně z čerpané částky.

Úvěr na měnu

Využívá se při obchodování s cennými papíry. Úvěr je možné čerpat spolu s nákupem libovolných akcií registrovaných na trzích ČR, SRN, USA. S jeho pomocí se eliminují náklady na konverzi měn a aktiva se mohou přesouvat napříč trhy u nás a v zahraničí.

Fio Banka půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Napište nám vaše zkušenosti.

5/5 - (2 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here