Hello Bank konsolidace a sloučení půjček

Recenze, diskuze a zkušenosti s konsolidací Hello Bank

0

Digitální banka Hello Bank vznikla v roce 2017 z původní společnosti Cetelem, která má na tuzemském trhu více než dvacet let trvající tradici, konkrétně vznikla v roce 1996. V ČR aktuálně figuruje jakožto odštěpný závod francouzské skupiny BNP Paribas Bank SA. Dnes se orientuje primárně na spotřebitelské úvěry.

Co obnáší konsolidace u Hello Bank

Mezi nabízené produkty patří rovněž konsolidace půjček. Dosavadní půjčky lze sloučit pod jedinou smlouvu a získat zároveň výhodný úrok už od 5,9 % ročně. Tím se banka profiluje jako jedna z nejlepších nabídek na současném trhu.

Půjčit si můžete částku v celkovém rozmezí 20 000 Kč až 1 000 000 Kč, případně ji dále navýšit ještě jinou půjčkou. Splácíte nejméně 6, nejvýše 120 měsíců. Délku splácení i výši splátek si nastavujete sami.

Modelový příklad na webu parametry půjčky definuje takto: Při částce 260 000 Kč a době trvání úvěru 79 měsíců získáte roční pevnou úrokovou sazba 7,90 % a RPSN ve výši 8,19 %. Maximální výše RPSN je 11,45 %.

Jak si půjčky sloučit

Zdarma je vedení a sjednání úvěru, cena půjčky se tak o tyto položky ve výsledku už nenavýší. K tomu, abyste si sloučení půjček vyřídili, vám postačí počítač, můžete tak učinit jednoduše online. Stejným způsobem lze jednoduše realizovat i podpis smlouvy. Jestliže bude žádost kladně posouzena, peníze na svůj účet obdržíte v krátkém čase, do cca 24 hodin od podpisu.

Při žádosti budete potřebovat dva doklady totožnosti, doklad o příjmu a výpis z účtu. Sloučit je tímto způsobem možné prakticky libovolné produkty jako kontokorent nebo kreditní karty. Bezplatně máte možnost půjčku i kdykoli předčasně splatit. Získané peníze smíte použít na cokoli, úvěr je neúčelový.

Volitelně se doporučuje sjednat i některý z nabízených typů pojištění, které kryjí nejrůznější životní situace jako ztráta zaměstnání či úraz. Dělí se konkrétně na pojištění výdajů a pojištění schopnosti splácet.

Hello Bank konsolidace půjček zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s konsolidací od Hello Bank? Napište nám je do komentářů.

5/5 - (4 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here