Home Credit konsolidace a sloučení půjček

Recenze, diskuze a zkušenosti s konsolidací od Home Creditu

0

Home credit a.s. patří mezi nebankovní poskytovatele a na trhu působí už od roku 1997, dnes jako součásti globální skupiny. Díky tomu se řadí mezi největší ve svém oboru.

Jak a proč si půjčky sloučit

Konsolidace u Home Credit dovoluje sloučit veškeré klientovy závazky. Nemusejí to být pouze půjčky, ale také kreditní karty nebo kontokorenty. Vám tak zůstane místo několika půjček pouze jedna. Výsledkem je výhodnější měsíční splátka, poskytovatel uvádí, že klient může průměrně ušetřit cca 3 200 Kč.

Žádost je možné realizovat dvěma způsoby, telefonicky nebo online. Vše probíhá tak, abyste nemuseli nikam chodit. Pouze pošlete potřebné dokumenty a zástupci společnosti připraví výpovědi stávajících půjček, které i sami zruší. Následně vám předloží nabídku půjčky od Home Credit. Budete-li s ní souhlasit, poté s vámi uzavřou smlouvu na novou půjčku, která bude obsahovat sloučené veškeré dosavadní závazky. Tuto smlouvu stačí podepsat a poslat zpět.

Výhody konsolidace u Home Credit

Úspora se odvíjí od souhrnné částky a v podstatě se dá říci, že čím více produktů si můžete do konsolidace začlenit, tím spíše se vám vyplatí. Modelový příklad počítá s celkovou sumou 450 000 Kč a výší splátky 7 447 Kč. Při počtu splátek 84, a tedy stejném počtu měsíců, činí úrok 9,82 % p.a. a RPSN 10,3 %. Půjčku můžete doplatit i předčasně, případně na ni vložit mimořádnou splátku, která je zdarma, stejně jako sjednání a vedení půjčky. Splácet je možné složenkou, běžným bankovním převodem nebo na terminálu Sazky. Splátku si lze také odložit, a to vždy jednou za 12 měsíců. Je možné měnit počet splátek a jejich výši.

Dále si můžete sjednat pojištění chránící při neschopnosti splácet. To představuje zajištění v okamžiku, kdy nemůžete chodit do zaměstnání, protože jste například dlouhodobě nemocní, tudíž nemáte žádný příjem, nebo jste o práci zcela přišli. Doplňkové služby jsou samozřejmě zpoplatněny a tato částka je součástí splátky.

Home Credit konsolidace půjček zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s konsolidací od Home Credit? Napište nám je do komentářů.

4/5 - (3 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here