Jak získat Bitcoiny zdarma? Jde to

0

V tomhle článku se dozvíte jak získat Bitcoiny zdarma. Hned na začátku je třeba říct, že si tímhle způsobem rozhodně příliš mnoho nevyděláte, ale pokud budete stránky, které jsou napsané níže, tak se vám určitě pár satoshi (jednotka Bitcoinu) v peněžence objeví. Aby jste satoshi dostali, tak budete plnit jednoduché úkoly, například budete roztáčet ruletu nebo stírat losy.

Freebitco.in

Tahle stránka je ze všech nejznámější, každou hodinu zde můžete získat satoshi tím, že opíšete jednoduchý text. Také si zde můžete koupit los do loterie, nebo hrát ruletu.

Moon Bitcoin

Zde se pouze zaregistrujete a Bitcoiny se vám načítají sami, i když máte vypnutý počítač. Vy jen musíte jednou za čas přijít a Bitcoiny si vybrat. Ale háček je v tom, že třeba v první minutě se vám načítají satoshi několikanásobně rychleji než třeba za deset minut.

BTC Clicks

Jedná se o klasickou klikačku, máte zde tedy reklamy v hodnotě Bitcoinu a když na ně kliknete, tak se vám přičtou. Tuhle stránku určitě pro začátek doporučuji, výdělky zde jsou totiž velmi rychlé.

Máte nějaké zkušenosti jak získat Bitcoiny zdarma? Napište nám je!

5/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here