Komerční banka konsolidace a sloučení půjček

Recenze, diskuze a zkušenosti s konsolidací Komerční banky

0

Oficiální vznik Komerční banky se datuje do roku 1990. Tehdy se vyčlenila z původní Státní banky československé. Dnes je majoritním akcionářem francouzská banka Société Générale S.A. Ta svůj podíl odkoupila v roce 2001. V současné době svoje služby banka nabízí v oboru drobného, podnikového či investičního bankovnictví.

Jakou úsporu přináší konsolidace od Komerční banky

Do portfolia služeb banky patří rovněž možnost konsolidace půjček. S tou mohou, jak poskytovatel avizuje na oficiálních webových stránkách, ušetřit dokonce až 5 000 Kč za měsíc, platí, že čím je produktů víc, tím vyšší je i úspora. Sloučit lze úvěry v celkové výši až 2 500 000 Kč, minimálním limitem je suma 30 000 Kč. Splácet lze v rozmezí mezi 12 a 120 měsíci. Maximální výši RPSN garantuje poskytovatel na 9,05 %.

Reprezentativní příklad ilustruje nastavení služby v následujících číslech: Při výši úvěru 150 000 Kč s dobou splatnosti na 6 let a pevnou úrokovou sazbu 5,90 % p.a se klient dostane na hodnotu RPSN 6,07 %.

Proces vyřízení žádosti a splátky

Dosavadní půjčky nemusíte rušit sami, Komerční banka se o vše postará v rámci konsolidace. Sloučit lze tímto způsobem půjčky, kontokorent i kreditní karty. Mimo úspory peněz získané sloučením si můžete rovněž i další finanční prostředky půjčit. Tyto prostředky smíte následně použít k libovolnému účelu.

Žádost je možné realizovat prostřednictvím telefonické linky nebo na pobočce. Klienti banky si službu mohou sjednat rovnou v aplikaci MojeBanka. Potřebovat budete dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmu. Dále musíte předložit dokumentaci k dosavadním úvěrům.

Půjčka není zatížena žádným poplatkem. Zdarma je zpracování žádosti, následné vedení úvěru i jeho předčasné splacení. Den splátky stanovuje banka, zpravidla to je 10., 15. nebo 20. den v měsíci, změna je možná poté na pobočce. Pakliže byste splácet nemohli, toto riziko může pokrývat pojištění schopnosti splácet, které si lze dále sjednat.

Komerční banka konsolidace zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s konsolidací od Komerční banky? Napište nám je do komentářů.

4.2/5 - (5 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here