Komerční pojišťovna

Recenze, diskuze a zkušenosti s Komerční pojišťovnou

0

Žádné pojištění už v dnešní době neznamená životní luxus či přežitek. Naopak, kvůli četným rizikům se z něj stává základ zdravé finanční situace každého jednotlivce, každérodiny. A protože na trhu existuje celá řada pojistných produktů, je lepší spolehnout se na pojišťovnu, která na trhu působí už nějaký ten rok a je flexibilní, co se nabídky týče. Jednou takovou pojišťovnou může být i Komerční pojišťovna.

Jaké produkty nabízí Komerční pojišťovna?

Komerční pojišťovna se může pyšnit celou škálou pojistných produktů, které pojistí vás, vaše blízké, váš majetek, vaše finance či vaše dobrodružství na cestách. KB pojišťovna na trhu působí od roku 1995, což jí dává punc serióznosti. Vybrat si můžete z následujících produktů:

– ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ,

– MAJETKOVÉ POJIŠTĚNÍ,

– ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ,

– DĚTSKÉ POJIŠTĚNÍ,

– POJIŠTĚNÍ K ÚVĚRŮM,

– POJIŠTĚNÍ KE KARTÁM,

– POJIŠTĚNÍ PRO ZAMĚSTNANCE,

– CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ.

Životní pojištění

Z kategorie životního pojištění si u Komerční pojišťovny opravdu máte z čeho vybírat.  Pojišťovna nabízí buď čistě rizikové pojištění nebo rizikové pojištění s možností investice. Vybírat si můžete z produktů, jako je VITAL INVEST, ELÁN ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ, MOUDRÉ POJIŠTĚNÍ, VITAL PREMIUM POJIŠTĚNÍ a jiné. Těšit se můžete i na nejrůznější bonusy a slevy. Většina pojistných produktů bere ohled na aktuální životní situaci pojistníka, čímž mu pomáhá ušetřit.

Dětské pojištění

Komerční banka se může pochlubit i tím, že myslí nejen na své dospělé klienty, nýbrž i na jejich děti. Pojištění dětí se od pojištění dospělých v mnohém liší. Je potřeba jej více specifikovat, a proto vznikly produkty, jako DĚTSKÉ POJIŠTĚNÍ BROUČEK, MOJE JISTOTA, POJIŠTĚNÍ KARET A ODPOVĚDNOSTI MERLIN JUNIOR.

Pojištění k úvěrům

Sjednání úvěru znamená vzít na sebe velké riziko, že v případě neschopnosti splácet se rodině dostane do tíživé finanční situace. Pro tyto případy Komerční pojišťovna svým klientům nabízí řadu pojištění k úvěru, kterými svým klientům kryje záda. Vyberou si běžné osoby i podnikatelé. KB pojišťovna nabízí pojištění svých kreditních karet KB, pojištění podnikatelských úvěrů i běžných spotřebitelských úvěrů, pojišťuje své hypotéky KB, pojišťuje úvěry modré pyramidy a tak podobně. Pojištění k úvěru by mělo být součástí úvěrového jednání. V dané situaci vám může zachránit krk.

Pojištění ke kartám

A protože mnoho komplikací vás může potkat i v souvislosti s vaší platební kartou, nabízí Komerční pojišťovna i různé typy pojištění k určitým druhům karet. Jejich výpis najdete na stránkách společnosti. Najdete zde:

– pojištění proti zneužití karty třetí osobou,

– pojištění proti zneužití mobilního telefonu,

– pojišťovna vám uhradí i náklady spojené s nutností znovu zaslat PIN,

– uhradí i náklady na vydání náhradní karty,

– je zde možnost poskytnutí náhradní hotovosti.

Komerční pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Komerční pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

2.9/5 - (35 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here