Kooperativa pojišťovna

Recenze, diskuze a zkušenosti s pojišťovnou Kooperativa

0

Kooperativa je součástí skupiny Vienna Insurance Group, opírá se proto o silné mezinárodní zázemí. Dnes působí především v zemích střední a východní Evropy.

Co Kooperativa nabízí

Svoje služby poskytuje běžným občanům, malým a středním podnikům i velkým společnostem. Zásadním pilířem, na němž Kooperativa staví, je především rychlost při vyřizování veškerých pojistných událostí i při sjednávání všech ostatních služeb. Přímo na tuzemském trhu má tato pojišťovna už více než 25 trvající tradici a patří mezi největší pojišťovny u nás.

V rámci pojištění je možné s Kooperativou zahrnou celou řadu životních situací. Vybíráte si tak pojištění pro osoby, na cesty, dále si můžete pojistit svoje vozidlo nebo majetek a rovněž Kooperativa nabízí pojištění odpovědnosti a pojištění pro podnikání. Specifickou kategorii produktů představuje pojištění měst a obcí nebo průmyslových podniků.

Pokrývá tedy svými službami prakticky všechny nejběžnější druhy pojištění současného trhu. Nejčastěji poptávanými produkty jsou většinou povinné ručení, úrazové pojištění nebo cestovní pojištění, jak vyplývá ze statistických informací volně dostupných přímo na webu.

O pojišťovně podrobněji

Řešení škod je možno nahlašovat nebo sledovat online. Pojišťovna je v tomto směru věrná své v úvodu citované filosofii, kdy je cílem tyto procesy minimalizovat a klienta nevystavovat zbytečné administrativní zátěži. Musíte-li některou záležitost vyřešit osobně, na webu si lze vyhledat nejbližší pobočku. Formuláře si opět můžete stáhnout předem, jsou dostupné přímo na webových stránkách Kooperativy.

Celá instituce rovněž podporuje i veřejně prospěšné aktivity, a to prostřednictvím vlastní nadace založené roku 2013. podporuje tak například dětskou léčebnu nebo společnost zaměřenou na výcvik asistenčních psů. V některých případech totiž žadatel nemá nárok na to, aby na svoje potřeby získal příspěvek od státu.

Kooperativa pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti se Kooperativa pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

3.8/5 - (10 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here