LeasePlan Česká republika leasing

0

LeasePlan Česká republika, s.r.o. se zaměřuje na služby operativního leasingu, a to v rámci osobních, užitkových i nákladních vozů. Primárně je nabízí soukromým firmám nebo státním institucím s tradicí již od roku 1995. Jedná se o pobočku společnosti LeasePlan Corporation N. V., kterou spoluvlastní Volkswagen Bank GmbH a Fleet Investmens B. V.

Co je operativní leasing

Ve svém portfoliu má i další přidružené služby zaměřené na správu vozového parku, nicméně právě operativní leasing patří k těm mezi klienty nejvíce žádaným produktům. Operativní leasing je určen všem, kteří si chtějí pořídit nové auto, nemají potřebnou hotovost na to, aby si ho mohli přímo koupit a současně nechtějí mít s provozem auta žádné starosti. V principu se jedná o pronájem auta, které tedy není vaše.

Leasing se sjednává na dobu v rozmezí 24 až 60 měsíců. Nevyžaduje se platba akontace, pouze platíte pravidelné měsíční splátky. Celou splátku si můžete odečíst z daní. Tyto splátky jsou fixní. Víte tak, kolik jste utratili a utratíte v budoucnu. Tím si vylepšíte cash-flow a ušetřené prostředky můžete dále investovat.

Vždy se totiž platí pouze rozdíl pořizovací a zůstatkovou hodnotou vozidla. To může vůči běžnému leasingu znamenat i několikatisícovou finanční úsporu.

Jaké jsou jeho další přednosti

Svoje náklady sledujete snadno a pohodlně od vlastního počítače díky online aplikacím. S provozem vozu se pro vás nepojí žádná administrativní zátěž. Využít můžete komplexní servisní zázemí poskytovatele. Ten zajistí servis vozu a postará se o nutné pojištění a veškeré další úkony spojené s vozovým parkem.

Budete-li o tuto možnost zájem, po uplynutí sjednané doby pronájmu si vůz můžete i odkoupit. Tím se oficiálně stane vaším majetkem.

Společnost celkem nabízí pětici různých produktů. Financování řeší primárně s ohledem na velikost flotily v různých firemních podmínkách. Využít proto tento způsob pořízení automobilů může jak samostatný živnostník, tak i velká firma.

LeasePlan Leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od LeasePlan Leasing? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
3.2/5 - (12 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here