mBank půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou od mBank

0

Banka mBank v ČR působí od roku 2007. Na český finanční trh přinesla nový koncept samoobslužné správy financí. Klient má vlastní prostředky pod kontrolou pomocí internetového bankovnictví, případně díky jeho telefonické podobě.

Co nabízí mBank svým klientům

To dovolilo znatelné snížení nákladovosti poskytovaných služeb a mBanku doslova katapultovalo na post jednoho z největších poskytovatelů bankovních služeb v tuzemsku. Svoji filosofii na nabízených produktech dokládá dodnes.

Jedním z nich je i mPůjčka plus. Jedná se o půjčku s úrokovou sazbou stanovenou na 7,9 %, přičemž úrok je konečný, pro nikoho se za žádných skrytých podmínek nesnižuje, ani nezvyšuje. Musíte mít ale sjednané pojištění. Pakliže ho nemáte, úroková sazba bude činit 9,9 %. Pro úvěr je možné využít možnost tzv. předschválení v případě, že jste klientem banky. Pak je možné získat půjčku už během 10 minut.

Půjčka není zatížena žádnými skrytými poplatky, podmínky jsou zřetelně stanoveny. Klient má o úvěru přehled díky internetovému bankovnictví, případně také v mobilní aplikaci. Žádost o půjčku se podává osobně nebo online a stačí doložit výpis z účtu za 3 měsíce.

Podrobnější charakteristika úvěru

Již zmiňované pojištění je charakteristické na prvním místě dvojím plněním. To znamená, že klient v případě, že k této situaci dojde, dostane na účet jednak částku ve výši splátky a jednak i tutéž sumu ryze pro osobní potřebu. Pro vyplacení plnění je nutné být v pracovní neschopnosti nebo prokázat ztrátu zaměstnání minimálně po dobu 30 dnů. V případě pobytu v nemocnici obdrží klient 10 % ze splátky úvěru.

Úvěr může pokrývat rozpětí od 10 000 Kč do 600 000 Kč. Maximální doba splatnosti činí 96 měsíců, minimální lhůta je 12 měsíců. Parametry jsou shodné pro oba typy úvěrů. Měsíční splátky si můžete variabilně přizpůsobovat, nastavit je možné den splátek i samotnou splatnost půjčky, případně lze posunout splátky jistiny o 6 měsíců.

Zároveň poskytovatel garantuje vždy nejvýhodnější nabídku. Jestliže tedy získáte u konkurence výhodnější půjčku, mBank zaručuje, že nabídku vždy dorovná, respektive nastaví RPSN tak, aby vždy bylo o 0,2 % pod nabídkou jiné banky.

mBank půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Napište nám vaše zkušenosti.

4.7/5 - (8 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here