MetLife pojišťovna

0
153

MetLife na český trh přišla v roce 1992. Ve své době byla jednou z prvních, jež měla stoprocentní kapitálovou účast ze zahraničí. Zpočátku působila pod názvem První česko-americká pojišťovna, název MetLife získala v okamžiku, kdy přešla pod americkou pojišťovnu MetLife, k čemuž došlo roku 2010. Od roku 2002 se pak stala výhradně pojišťovnou životní.

Pojištění pro soukromé osoby

Tento koncept si udržuje dosud. Primárním produktem je tak životní pojištění. To chrání vaši rodinu a dovoluje plnit finanční závazky (typicky hypotéku) i tehdy, když se ocitnete po nějakou dobu bez příjmu.

Variabilní krytí rizik přímo na míru vašim potřebám nabízí pojištění Kombi, které je zaměřené na pokrytí výloh spojených s nemocí nebo úrazem. Pojištění platí bez časového omezení a celosvětově. Celkovou dobu trvání si nastavujete individuálně dle svých požadavků. Pojistit se v jeho rámci může celkem 7 osob, mohou se sem zahrnout děti i dospělí.

Pro děti lze využít i jiný produkt, který funguje podobně jako životní pojištění dospělých. S ohledem na specifika nejmenších je ale postaven tak, aby pokryl nejtypičtější situace, které mohou děti ohrožovat. Většinou je to úraz, pojištění však pamatuje i na případ nemoci. Současně má i rezervotvornou složku, to znamená, že s uzavřením pojištění svým potomkům můžete stejně tak i spořit.

Životní pojištění pro firmy a další služby

Druhou kategorii portfolia pojišťovny MetLife tvoří skupinové pojištění. To je určeno v první řadě firmám, a to jak malým nebo středním podnikům, tak i nadnárodním korporacím. Těm nabízí pojištění úrazové nebo životní. Shodně je pro tento typ produktu charakteristická vysoká úroveň krytí.

Doplňkově si lze k běžnému životnímu pojištění zřídit i pojištění schopnosti splácet. To vám zajistí ochranu v případě, že neočekávaně přijdete o příjem v důsledku nemoci, úrazu nebo ztráty zaměstnání a máte finanční závazky, které musíte pravidelně platit. Pojištění pokrývá rovněž úmrtí pojistníka.

MetLife pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s MetLife pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

MetLife pojišťovna
Ohodnotit

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here