Mobil půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s Mobil půjčkou

2

Za půjčkou stojí FINSPACE s.r.o., která na trhu s finančními produkty působí od roku 2008, dnes sídlí v Praze. Jde o českou společnost založenou trojicí kolegů. Pod značkou Mobil půjčka pak poskytuje úvěry od roku 2009.

Půjčka je určena jak OSVČ, tak i zaměstnancům, přičemž se do příjmů započítává i důchod. V obou případech je možné si půjčit až 10 000 Kč. Uvedená částka je při opakované žádosti o půjčku, při první žádosti představují limit 4 000 Kč. Pro zaměstnance bude Mobil půjčka s měsíční dobou splatnosti znamenat úrok 36 %, pro podnikatele pak RPSN činí 4485 %.

Jak probíhá žádost o půjčku u Mobil půjčky?

K žádosti potřebujete mobilní telefon a internet. Nutné je vyplnit registraci, následně pošlete registrační sms. Poté operátor ověří žádost a doplní další informace. V další zprávě obdržíte rozhodnutí o poskytnutí půjčky. Dále se seznámíte s obchodními podmínkami. Celý proces trvá maximálně několik minut, poté se odesílají peníze. Na vašem účtu budou připsány nejpozději do 24 hodin.

Mobil půjčka Kontakty

Web: www.mobilpujcka.cz
Email: info@mobilpujcka.cz
Tel.: +420 773 222 001
Adresa: Revoluční 764/17, 110 00, Praha 1

Mobil půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

3.7/5 - (3 votes)

2 KOMENTÁŘE

  1. Je to největší lichva ze všech mikropůjček. Pokud budete několik dní v prodlení, naservírujou takové poplatky, o kterých se ani nesnilo. Z pěti tisíc je za pár dní necelých 18. tisíc!!! Šmejdi!!

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here