Moment půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s Moment půjčkou

0

Moment půjčka vznikla jako projekt pod křídly NET INVESTMENT GROUP s.r.o. Ta se zařadila mezi přední bankovní instituce v ČR, kde působí již od roku 2010. Svoje sídlo má v Praze a nyní se zaměřuje na krátkodobé půjčky podnikatelům.

Kolik si můžete s Moment půjčkou půjčit?

Moment půjčka je limitována částkou 5 000 Kč, které můžete splácet nejvýše 30 dnů. V takovém modelovém příkladě se dostanete na úrok 365 %. Půjčku je možno získat přes internet nebo sms zprávou. V obou případech je nezbytností online registrace, v jejím rámci se platí poplatek. Získání půjčky následně probíhá na bankovní účet.

Podmínkami tedy jsou jednak jeho vlastnění, dále české občanství, minimální věk 21 let, dobrá platební historie a žádné aktuální neuhrazené závazky. Musíte rovněž být podnikatelem. Jestliže půjčku nemůžete vrátit v termínu, její splatnost je možné i prodloužit. Nesplácení půjčky v daném termínu má za důsledek sankce ve výši 2% denně z dlužné částky od data prodlení po dobu 30 dnů a po uplynutí 31 dnů od data prodlení jednorázovou smluvní pokutu ve výši 3 000 Kč.

Moment půjčka Kontakty

Web: www.momentpujcka.cz
Email: info@momentpujcka.cz
Tel.: +420 608 885 583
Adresa: Hálkova 1406/2, 120 00, Praha 2

Moment půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

4.7/5 - (3 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here