Moneta Money Bank konsolidace a sloučení půjček

Recenze, diskuze a zkušenosti s konsolidací Moneta

0

MONETA Money Bank je česká bankovní instituce, jejíž kořeny sahají do roku 1998. Do roku 2005 zněl její název GE Capital Bank, a.s., poté se přejmenovala na GE Money Bank, a.s. Tehdy se stala i součástí skupiny General Electric. Když se tato skupina v roce 2015 rozhodla z českého trhu stáhnout, banka se přejmenovávala do třetice a od tohoto momentu si až do současnosti zachovala jméno MONETA Money Bank.

Čím vyniká konsolidace u MONETA Money Bank

MONETA dovoluje spojit v sobě v podstatě dva produkty do jednoho. Jednak klasickou konsolidaci půjček a jednak si můžete půjčit ještě peníze navíc. Stanovený úrok je 4,9 % a RPSN činí 5 %. Sloučení půjček je limitováno částkou 800 000 Kč, přičemž ušetřit můžete dle propočtů poskytovatele až 50 %.

Sloučit lze prakticky libovolné produkty, vedle klasických půjček to mohou být kontokorenty nebo kreditní karty. A to nejen ty vaše, ale i vašich rodinných příslušníků. Budete-li si žádat ještě s dalším člověkem v roli spolužadatele, umí vám MONETA garantovat oproti nejnižší splátce dosavadního úvěru nižší úrokovou sazbu o celá 2 %.

Podrobnější specifikace produktu

U půjček nad limit 500 000 Kč se spolužadatel vyžaduje povinně. Chcete-li sloučit úvěry ve vyšší hodnotě, je to možné. Pak je ale nutné využít jiný produkt, kdy se konsolidace zajišťuje nemovitostí. Typicky se totiž tato alternativa využívá tehdy, když má někdo například úvěr u stavební spořitelny a hypotéku, tzn. potřebuje prostředky na bydlení.

Veškeré vaše stávající závazky za vás vyřeší přímo banka. Splácení nové půjčky pak bude probíhat přímo z vašeho účtu. Na co si novou půjčku berete, to dokládat nemusíte, úvěr je neúčelový. Podmínkou je tedy účet u banky. Dále dokládáte svůj příjem. Samotnou půjčku je nejvhodnější vyřídit přímo na pobočce.

V reprezentativním příkladu na webu se počítá s výší půjčky 100 000 Kč na dobu 96 měsíců. Potom bude roční úroková sazba již zmiňovaných 4,9 % a RPSN 4,98 % p.a.

Moneta Money Bank konsolidace půjček zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s konsolidací od Moneta Money Bank? Napište nám je do komentářů.

4.4/5 - (5 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here