MoneyNow půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou MoneyNow

0

Za konceptem půjček pod značkou MoneyNow stojí stejnojmenná společnost, která je součástí Dollar Financial Czech Republic s.r.o. Dnes se jedná o jednu z předních finančních skupin působících mimo USA v dalších šesti zemích. Zaměřuje se na tzv. mikropůjčky.

Kolik si můžete s Money Now půjčit?

V rámci opakované žádosti si půjčujete nejvýše 10 000 Kč. První žádost je limitována 4 500 Kč. Doba splatnosti činí 30 dnů. Pokud bychom v úvahu brali nejvyšší možnou zapůjčenou částku s maximální dobou splatnosti, celkově byste zaplatili 13 000 Kč.

O půjčku se žádá online, po splacení první půjčky i přes sms. Zaplatit musíte registrační poplatek 1 Kč. O rozhodnutí budete informování sms zprávou. Aby mohla být vaše žádost vyhodnocena kladně, musíte splnit následující podmínky: věk 18 až 75 let, trvalý pobyt na území ČR, vlastnictví mobilního čísla nebo pevné linky, prokazatelný příjem a žádné neuhrazené závazky u jiných institucí. K žádost dokládáte občanský průkaz. O prodloužení splatnosti je nutné žádat a tato možnost je zpoplatněna.

Moneynow půjčka Kontakty

Web: www.moneynow.cz
Email: info@moneynow.cz
Adresa: Klimentská 1216/46, 110 00, Praha 1 – Nové Město

Moneynow půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

4.5/5 - (2 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here