NN pojišťovna

Recenze, diskuze a zkušenosti s pojišťovnou NN

7

Základní typy pojištění k životu patří stejně jako pravidelné chození do práce. Některépojištění je ze zákona povinné (povinné ručení), jiné je bankami vyžadováno (životnípojištění při vyřizování hypotéky), jiné je zcela dobrovolné. Každopádně si všichni mohou zcela dobrovolně vybrat, u jaké pojišťovny se nechají pojistit a jaké produkty si vyberou. Široké spektrum pojištění nabízí i česká pojišťovna NN.

Jaké produkty nabízí pojišťovna NN?

– POJIŠTĚNÍ NN ŽIVOT

– POJIŠTĚNÍ NN SMART

– POJIŠTĚNÍ MAJETKU

Pojištění NN ŽIVOT

Protože nikdy nevíte, co se vám v životě může přihodit, je lepší krýt si záda některým z životních pojištění. Aby živoní pojištění bylo výhodné, musí mít hned několik znaků. Mělo by se vztahovat na více než jen jednu osobu a mělo by být nastavitelné podle aktuální životní situace pojistníka. Životní pojištění NN ŽIVOT takové podmínky nabízí:

– nabízí finanční zabezpečení vašich nejbližších,

– v případě závažné situace za vás zaplatí váš úvěr či hypotéku,

– pojištění nabízí pro dvě dospělé osoby a až pro 10 dětí,

– uhradí náklady spojené s léčbou i s úvěrem,

– podle aktuální životní situace lze podmínky pojištění bezplatně měnit.

POJIŠTĚNÍ NN SMART

Tento finanční produkt nabízí komplexní pojistnou ochranu i možnost vytvořit si finanční rezervu v jednom. Je šité na míru a to znamená, že lze v případě potřeby jeho podmínky měnit. Toto pojištění nabízí:

– možnost připojistit další osobu a plus až 10 dětí,

– širokou nabídku investičních strategií, které vám pomohou zhodnotit vaše prostředky,

– jištění proti měnovému riziku,

– věrnostní bonusy,

– nízké poplatky,

– možnost snížení daňového základu a jiné.

NEŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Ve skupině neživotního pojištění si klasicky můžete pojistit vaše auto, majetek, cestu do zahraničí nebo odpovědnost.

V roce 1992 společnost NN získala licenci k uzavírání pojistných smluv. Od té doby se vypracovala až na špičku pojišťovacích společností. Pojišťovna NN bere ohled na klienta, a proto své produkty přizpůsobuje jeho potřebám. Kromě nabídky pojistných produktů vám může společnost NN poskytnout i možnost spoření a investic.

NN pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s NN pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

3.2/5 - (22 votes)

7 KOMENTÁŘE

 1. Už nikdy více. Že zákona max. 3 měsíce a zde čekáte 4 a ještě si je musíte vyprosit. Vyúčtování mi dala moje banka a od nich nic a ještě přišla jiná částka. Měla jsem i pojištění a když přišla pojistná událost vše zamítli. Měl by být zákon o tom jaké informace a jaké pojistné události a za jakých podmínek můžou banky a pojišťovny nabízet.. Pravidla?!? To zde nefunguje. Už nikdy vice NN.

 2. Doporučuji před ukončením smlouvy v řádném termínu (ne předčastně – velká ztráta) požádat pojišťovnu o řádné vyúčtování. Pokud tak neučiní, žádat znovu.

 3. Jsou to podvodníci. Manželka naspořila cca 250 tisíc a nyní po skončení pojistné smlouvy za dobu sjednanou dostane 95 000. Není lepší si peníze cpát do polštáře ?

 4. NN, jedna z nejhorších zkušeností, co jsem s pojišťovnou měl. Byl jsem klientem více než jednu dekádu. Zažil jsem opakovaný, těžce popsatelný chaos, investice „se ztratily“, pojišťovna měla problém najít, kam je zašantročila, pojišťovák, co mě měl na starosti v Brně, mě nabídl novou smlouvu, ale pak jsem zjistil, že není výhodná, že musím začít od úplného začátku (uděláno tak, aby mládenec dostal svou provizi – a nebylo možné díky jeho vyčuranosti vrátit vše do původního stavu), jedna ruka nevěděla, co dělá druhá ruka, drzosti některých interních zaměstnanců nebo externích pojišťováků (když jsem jednal o ukončení, paní v Praze, co mě měla na starosti, byla drzá a že „přece vám nebudu něco vysvětlovat, přicházím o klienta“). Pojišťovácké vypočítavosti nejhrubšího zrna, lži a výmluvy. Musel jsem se obracet na centrálu v Nizozemí, aby se některé tragické omyly a lumpárny vyřešily. A na závěr jsem jako bonus od NN dostal upomínku, že jsem nezaplatil měsíční platbu, i když bylo dohodnuto a zaznamenáno, že díky tomu, že končím, už nebudu posílat peníze. Kdo má zájem o více detailů, ptejte se. Pěkný den.

  • Dobry den take spatna zkusenost, chci dat vypoved.
   Poradite mi prism jako formou??
   A vlastne nevim anido kdy mi smlouva plati….Nikde to nemam napsane
   Dekuji

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here