Nova Credit půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Nova Credit

1

Nova Credit je obchodní značkou, za níž stojí společnost NOVA CREDIT s.r.o., která je obchodním partnerem Unicredo půjčky (UNICREDO SYSTEM a.s.). Nova Credit půjčka je klasickou půjčkou pro podnikatele, živnostníky a OSVČ. Unicredo půjčka je úvěrem na bázi P2P.

S Nova Credit maximálně 30 000 Kč

Nova Credit půjčka je orientovaná na podnikatele. Ti si mohou půjčit maximálně 30 000 Kč s dobou splatnosti 12 měsíců. Nutné je v prvé řadě vyplnit a odeslat online žádost. U podnikatelské půjčky přikládáte občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, který musí obsahovat fotografii. Dále byste měli mít bankovní účet, na který vám přijdou peníze, jestliže zástupci společnosti vaši žádost schválí.

Na webu Novacredit.cz je nutné rozlišovat půjčku Nova Credit a půjčku Unicredo. U půjčky Nova Credit vám peníze přímo půjčuje tato společnost. U půjčky Unicredo se jedná o tzv. P2P půjčky, tedy pokud dojde ke schválení, firma vám vybere vhodného investora a jeho prostředky vám půjčí. V půjčce nejsou zahrnuty žádné skryté poplatky. Pozor, podnikatelskou půjčku na rozdíl od té běžné nelze v její splatnosti prodloužit.

Nova Credit půjčka Kontakty

Web: www.novacredit.cz
Email: info@novacredit.cz
Tel.: +420 222 542 102 (mobil +420 775 066 168)
Adresa: Truhlářská 1108/3, 110 00, Praha 1

Nova Credit půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

3/5 - (2 votes)

1 komentář

 1. Dobrý den,

  za obchodní značkou NOVA CREDIT nestojí spol. UNICREDO SYSTEM a.s. – se společností jsme pouze obchodní partneři.
  Dovolila bych si opravit označení 2P2 – toto označení neznám – tyto půjčky mezi lidmi se nazývají P2P. Ty ovšem naše společnost nenabízí. NOVA CREDIT se orientuje pouze na půjčky pro OSVČ, podnikatele a živnostníky a ve smlouvě figurujeme jako věřitel. P2P půjčky nabízí právě náš obchodní partner UNICREDO SYSTEM a.s.

  Pro příště doporučuji ověřit si informace, než něco napíšete.

  Hezký den!

  Za tým NOVA CREDIT Monika Netolická

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here