Nula-urok.cz půjčka

1
160

Za obchodním jménem Nula úrok stojí Ben Credit s.r.o. Brněnská společnost je na trhu nováčkem, vznikla totiž teprve roku 2017. Zaměřuje se na poskytování nebankovních půjček. Hlavním rozdílem oproti konkurenci je zde možnost získat nulový úrok.

Půjčka až 15 000 Kč

Půjčit si můžete maximálně 15 000 Kč a splácet je až 5 měsíců. Pokud budete splácet řádně, zaplatíte jen částku, kterou jste si půjčili. V případě, že se se splátkou opozdíte, budete muset vydat navíc 500 Kč. Jestliže nejste spotřebitel, dosáhnout můžete na vyšší půjčku – až 100 000 Kč se splátkou 48 měsíců maximálně. Pak bude RPSN půjčky dosahovat 14, 1 % a úrok 13,27 %.

O půjčku můžete požádat online každý, komu už bylo 18 let, je občanem ČR a není v exekuci nebo insolvenci. Dokládat budete svůj občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a výpis z bankovního účtu. Vlastnit musíte i bankovní účet. Skutečného majitele účtu posléze ověří verifikační platba. Následně vám bude na stejný účet zaslána požadovaná finanční částka.

Nula-urok.cz půjčka Kontakty

Web: www.nula-urok.cz
Email: pujcka@nula-urok.cz
Tel.: +420 606 036 036
Adresa: U Červeného mlýna 2/322, 612 00, Brno

Nula-urok.cz půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

Nula-urok.cz půjčka
Ohodnotit

1 komentář

  1. Nedoporučuji – všechno co potřebují doložíte. Následně vám sdělí, že je půjčka schválena, ale ještě požadují ručitele. Když i to doložíte obratem vám sdělí, že je zamítnuto.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here