Nula-urok.cz půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Nula-Urok.cz

12

Za obchodním jménem Nula úrok stojí Ben Credit s.r.o. Brněnská společnost je na trhu nováčkem, vznikla totiž teprve roku 2017. Zaměřuje se na poskytování nebankovních půjček. Hlavním rozdílem oproti konkurenci je zde možnost získat nulový úrok.

Půjčka až 15 000 Kč

Půjčit si můžete maximálně 15 000 Kč a splácet je až 5 měsíců. Pokud budete splácet řádně, zaplatíte jen částku, kterou jste si půjčili. V případě, že se se splátkou opozdíte, budete muset vydat navíc 500 Kč. Jestliže nejste spotřebitel, dosáhnout můžete na vyšší půjčku – až 100 000 Kč se splátkou 48 měsíců maximálně. Pak bude RPSN půjčky dosahovat 14, 1 % a úrok 13,27 %.

O půjčku můžete požádat online každý, komu už bylo 18 let, je občanem ČR a není v exekuci nebo insolvenci. Dokládat budete svůj občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a výpis z bankovního účtu. Vlastnit musíte i bankovní účet. Skutečného majitele účtu posléze ověří verifikační platba. Následně vám bude na stejný účet zaslána požadovaná finanční částka.

Nula-urok.cz půjčka Kontakty

Web: www.nula-urok.cz
Email: pujcka@nula-urok.cz
Tel.: +420 606 036 036
Adresa: U Červeného mlýna 2/322, 612 00, Brno

Nula-urok.cz půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s touto půjčkou? Napište nám je do komentářů.

3/5 - (3 votes)

12 KOMENTÁŘE

 1. Musím říct, že téhle společnosti nerozumím. Napíšou, že máte schválenou půjčku s rucitelem a když doložit rucitele který je bez dluhů tak je stejně zamítnuto. NEDOPORUČUJI

 2. Dovolím si připsat svůj názor v návaznosti na recenze – pokud žadateli napíšete, že jeho půjčka je schválená, ale ještě musí doložit ručitele a následně mu ji zamitnete je tak trochu proti mysli a popírá logiku – zřejmě rozmar pana investora….
  Mimochodem, pokud na stránkách uvádíte, že půjčka je bez registrů! nemůžete vědět, že je žadatel předlužen….

 3. Jak si tak čtu , dovolím si také jeden názor – pokud někomu napíšete, že má půjčku schválenou, ale požadujete ještě ručitele a následně mu jí zamítnete – tak to už je samo o sobě padlý na hlavu, dle mého to totiž nedává smysl……..buď je půjčka schválená nebo je zamítnutá….
  …..a v případě, že je žadatel předlužen a Vaše společnost se mu snaží pomoci, tím, že pokud bude mít „čistého“ ručitele, mohl by jí u vás eventuálně získat, tak má Vaše komunikace vypadat jinak….

 4. To jste byla nejspíš předlužená a váš ručitel taky. Prozraďte vaše jméno a my vám prozradíme důvod zamítnutí.

 5. Naprostá spokojenost. Minimální podklady. Férové jednání. Velmi dobré podmínky. I u známých kterým jsem doporučila.

 6. Nedoporučuji – všechno co potřebují doložíte. Následně vám sdělí, že je půjčka schválena, ale ještě požadují ručitele. Když i to doložíte obratem vám sdělí, že je zamítnuto.

  • To jste byla nejspíš předlužená a váš ručitel taky. Prozraďte vaše jméno a my vám prozradíme důvod zamítnutí.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here