Půjčka na směnku

0

Chybí vám pár tisícovek do výplaty a nebo naopak potřebujete několik desítek tisíc k vyřešení problému? Máte exekuci, uvažujete nad hypotékou, či jsou nutné další peníze na rozvoj podnikání? Udělejte to, co všichni ostatní a půjčte si peníze na směnku.

Směnka je pro každého

Každá vystavená směnka má zákonem předem stanovené náležitosti a bez jejich dodržení pozbývá platnosti. Její hodnota se rovná cennému papíru a je možno s ní i nadále obchodovat. Je určena pro všechny občany České republiky starší 18ti let, kteří disponují platným dokladem totožnosti. K podepsání směnky nemusíte mít žádné další doklady o výši příjmu od zaměstnavatele, výpisy z účtu, nikdo neprohlíží registry dlužníků. Po právní stránce jako jistina splacení je dostačující samotná směnka.

Směnku vystaví nebankovní společnost

Jestliže si na internetu zadáte do vyhledávače pojem “Půjčka na směnku”, objeví se vám nabídka řady nebankovních společností. Ujasněte si co potřebujete, srovnejte jejich cenové relace, ověřte si informace u stávajících klientů. Pak jednu z nich vyberte, vyplňte kontaktní formulář a následně vás telefonicky osloví zástupce společnosti. S ním už si dohodnete podrobnosti, buď za vámi přijede i s penězi až domů a nebo si sjednáte schůzku v jejich zákaznickém centru. To už záleží na vás co vám lépe vyhovuje.

Peníze na směnku jsou ihned

Podepsáním Smlouvy o půjčce, jejíž součástí je i směnka, se zavazujete v dohodnuté době vyrovnat všechny svoje závazky. Každá finanční společnost se snaží ke svým zákazníkům přistupovat individuálně, proto se nebojte si sami určit výši svých splátek a pravidelně si je rozložte do vašeho měsíčního rozpočtu. Nikdo po vás nebude chtít ani žádné poplatky předem. Vše si dobře promyslete podle toho, co a jak vám nejlépe vyhovuje. Peníze takto získáte během dne a máte vyhráno.

Potřebujete půjčit na směnku? Napište do komentářů

3/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here