Půjčka7 půjčka

0

Půjčka7 je rychlá a spolehlivá krátkodobá půjčka, u které si můžete půjčit až 15 000 Kč s maximální dobou splatnosti 28 dní. Nejprve je nutné se zaregistrovat a následně můžete podat žádost o půjčku. Podání žádosti Vám bude potvrzeno SMS zprávou a schválení proběhne během několika minut. O půjčku si můžete zažádat úplně kdykoliv, schvalováni probíhá nonstop včetně státních svátků. Veškeré poplatky se dozvíte již v kalkulačce.

Kdo může žádat o půjčku Půjčka7?

Pokud chcete žádat o půjčku, tak Vám musí být více než 21 let, nesmíte mít žádný dluh po splatnosti a je potřeba doložit své příjmy. Co se týče poplatků, ty nejsou úplně nejmenší. V situaci, kdy si půjčíte 5 000 Kč na 21 dní, zaplatíte za poplatky 1 380 Kč. Datum splatnosti Vám bude připomenut SMS zprávou a pokud nejste schopni ji zaplatit včas, tak můžete dobu splatnosti prodloužit o 14 dní za 950 Kč. Výhodou půjčky je možnost využití věrnostního programu, kde můžete využívat různé slevy.

Půjčka1 půjčka Kontakty

Web: www.pujcka7.cz
Email: [email protected]
Tel.: +420 228 226 971
Adresa: Na Okruhu 488/27, 142 00, Praha 4

Zažádat o půjčku u Pujcka7

Půjčka7 půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

Půjčka7 půjčka
5 (100%) 1

Již 10 let se zajímám o banky, půjčkové společnosti a jejich produkty. Baví mě také se vzdělávat v oboru účetnictví a daní. Rád informuji a radím ostatním v jednoduchých i složitějších otázkách z oboru financí, což se mi také, v případě magazínu Úvěro.cz, vyplnilo.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here