Pujcko.cz

0

Pujcko.cz je portálem, který se komplexně věnuje problematice půjček. Jeho provozovatelem je společnost Elephant Orchestra, s.r.o. V první řadě plní funkci klasického srovnávače, který funguje velmi jednoduše. Stačí mít představu o tom, kolik si přesně chcete půjčit. Částku zadáte do příslušné kolonky a počkáte si na výsledky.

Portál také nabízí podrobnější informace o finančních produktech v podobě recenzí, aktualit a dalších článků z oblasti finančnictví. Cílem je čtenáře seznámit s tím, co se v tomto odvětví odehrává a současně přispět ke zvýšení finanční gramotnosti veřejnosti. Speciální rubrika je věnována taktéž problematice exekucí, vzhledem k tomu, že při neuváženém nabírání půjček mohou hrozit i vážné finanční problémy. Na webu naleznete též vzory smluv.

Specifickou kategorii pak zastupuje tzv. černá listina, kde se mohou sami uživatelé dělit o zkušenosti s půjčkami neseriózními, podvodným jednáním a dalšími problémy. Vlastní postřehy lze dále rozvíjet i v otevřené diskusi. Svůj dotaz můžete vložit i do poradny.

Pujcko.cz zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenost s touto firmou? Napište nám ji v komentářích.

Rate this post

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here