Raiffeisenbank půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou od Raiffeisenbank

0

Raiffeisenbank a.s. je bankou, která na českém trhu působí od roku 1993. Měřeno objemem celkových aktiv si v současné době drží post páté největší banky v ČR. Společnost se opírá o zázemí více než 140 let trvající tradice.

Co byste měli vědět o Raiffeisenbank a její půjčce

Pilířem filosofie banky je orientace na náročnější klientelu. Té se Raiffeisenbank snaží poskytovat adekvátní plně profesionální služby a poradenství a umožňuje ji aktivní správu financí. Důležitým bodem fungování je i zachování zásad etiky a transparentnosti.

Produkt Rychlá půjčka nabízí celou řadu výhod. V prvé řadě je to maximálně výhodná úroková sazba, která činí v základu pouze 4,9 %. Bonusová sazba se pak pohybuje v limitu 4,9 až 10,9 %. Získat jí může prakticky každý. Podmínkami jsou pouze řádné splácení a to, abyste u banky měli vedený svůj účet.

Podmínky úvěru

Půjčku je možné sjednat na pobočce nebo také online. Tento úkon je zdarma, stejně jako následné vedení půjčky. Svoje peníze na účtu můžete mít už během 24 hodin. Následně si sami navolíte, který den chcete realizovat splátku.

O půjčku může žádat každý, kdo dovršil věk 18 let a předloží doklad totožnosti (občanský průkaz). Proces sjednání trvá jen několik málo minut. Úvěr je bezúčelový, to znamená, že finanční prostředky můžete použít na cokoli.

Půjčit je si lze od 20 000 do 700 000 Kč, individuálně je pak možné nastavit limit na až 1 500 000 Kč. Půjčku splácí klient v rozmezí 6 měsíců až maximálně 96 měsíců. Volíte si, zda je pro vás prioritou rychlé splacení půjčky, případně nízké splátky. V případě, že byste z důvodu ztráty zaměstnání nebo pracovní neschopnosti splácet nemohli, je rovněž vhodné si sjednat připojištění. Naopak za předčasné splacení má poskytovatel právo si účtovat náhradu nutných nákladů. Jejich výše nesmí přesáhnout 1 % z předčasně splacené části celkové výše úvěru, jak se uvádí v podmínkách.

Raiffeisenbank půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Napište nám vaše zkušenosti s bankou Raiffeisenbank.

4/5 - (4 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here