Rixo.cz pojištění

1

Pojištění auta, domácnosti nebo životní pojištění pro vás… Pojistek má řada z nás sjednáno i několik. Často jim ale tak úplně nerozumíme nebo je nestíháme pravidelně kontrolovat. V čem umí pomoci služba Rixo?

Co je Rixo

Projekt Rixo vznikl v roce 2015. Jeho zakladatelé si vytyčili jednoduchý cíl: Umožnil běžným spotřebitelům, aby se lépe zorientovali v nabídce pojištění. Rixo tak získalo podobu aplikace, která vám umožňuje snadnou kontrolu všech typů pojištění. Vést si díky ní budete přehlednou digitální agendu. Už nebudete potřebovat stohy papírů.

Efektivní správa vašich smluv vám přehledně zobrazí ke každé z nich hodnotící skóre. To vám dá najevo, zda je aktuální nastavení v pořádku, případně je nutné cokoli vylepšit. Současně za vás pohlídá i důležité termíny, například končící platnost smlouvy.

Co je Rixo index

Rixo index je ukazatel, který v souhrnu zobrazuje, jak „kvalitní“ vaše smlouva je. Zjednodušeně řečeno:

Pokud je Rixo index nízký, hrozí, že byste mohli mít nastavenou pojistku například za příliš vysokou cenu nebo s nedostačujícími pojistnými limity. Vyšší Rixo index (na stupnici od 1 do 10) značí, že by mělo být vše v pořádku.

Díky využití Rixo indexu je hodnocení naprosto srozumitelné i pro laika, pro něhož jsou komplikované smluvní podmínky a nesrozumitelný jazyk smluv často překážkou, která mu brání v účelném využívání pojištění.

Jaké má Rixo výhody?

K tomu, abyste mohli využívat Rixo, vám stačí jednoduchá registrace na webových stránkách projektu a mobilní telefon.

Nahrát smlouvy do aplikace vám zabere jen několik okamžiků. Stačí si je vyfotografovat, pokud disponujete papírovými smlouvami. Elektronické dokumenty si do aplikace stáhnete, případně si je Rixo samo od pojišťovny vyžádá na základě plné moci.

Přehledné a intuitivní rozhraní zaručuje, že se v aplikaci brzy naučíte pracovat. Přehled nad svými pojistkami budete mít kdykoli a odkudkoli. Současně ušetříte čas, který byste jinak museli strávit hlídáním a průběžným aktualizováním smluv.

Podstatné je pro uživatele také to, že je aplikace dostupná zcela zdarma, a to pro operační systém Android i iOS.

Rixo pojištění zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Rixo? Nápište nám je do komentářů.

1 komentář

  1. Píšete,ze stačí registrační značka,tak proč po mne chcete jméno adresu a rodné číslo,když zadám registrácni značku,vyjede vám všechno o vozidle asamozrejme i jméno s rodným číslem.prosim o odpověď.Dekuji

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here