Rychlý peníz půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou Rychlý peníz

0

Za půjčkou rychlý peníz stojí společnost Storie Trade s.r.o., která nabízí hned několik typů nebankovních půjček. Další službou, kterou poskytuje, je pomoc při řešení exekucí. Veškerá činnost podléhá dohledu ČNB.

Jaká je nejvyšší výše půjčky?

První variantou jsou tzv. mikropůjčky. Půjčit si můžete maximálně 35 000 Kč. Jejich splatnost je jednorázová, výhodu však mají v rychlejším schvalovacím procesu. V rámci klasické nebankovní půjčky můžete získat až 55 000 000 Kč. Podmínky jsou výhodnější, celý schvalovací proces však podléhá přísnějšímu dohledu a jsou kladeny výraznější požadavky na bonitu klienta.

O všechny půjčky si lze požádat online. Předběžná nabídka je nezávazná, vše stvrzujete až podpisem smlouvy. Potřebujete doklady prokazující vaši totožnost i příjem. To zpravidla bývá výpis z účtu. Následně bude podaná žádost posouzena a vyhodnocena. Sjednat si můžete i pojištění schopnost splácet, které vás ochrání před nenadálým výpadkem příjmů. Případné problémy můžete řešit i osobní nebo telefonickou konzultací s pracovníky společnosti.

Rychlý peníz půjčka Kontakty

Web: www.rychly-peniz.cz
Email: info@rychly-peniz.cz
Tel.: +420 607 801 801
Adresa: Střelničná 1660/31, 182 00, Praha 8

Rychlý peníz půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

5/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here