sAutoleasing leasing

7

Jedná se o specializovanou leasingovou společnost, která nabízí služby občanům, firmám i státním institucím. Patří do koncernu Finanční skupina České spořitelny a jde o dceřinou společnosti České spořitelny, a.s.

Umožňuje získání prostředků na vozy osobní, nákladní a užitkové, včetně tahačů a návěsů nebo na auta v rámci firemní flotily. Služba je určena na pořízení automobilů nových stejně jako ojetých. Všechna vozidla, na něž poskytuje společnost financování, patří standardně do majetku sAutoleasing.

Úvěrové financování

Klíčovou výhodou jsou nízké měsíční splátky díky nízkým úrokovým sazbám. Schvalování žádosti o úvěr může proběhnout už do 20 minut, když si připravíte potřebné dokumenty. Konkrétní parametry splátek si nastavíte podle vlastních potřeb. Splátky pojistného a úvěru se nebudou po dobu trvání smlouvy žádným způsobem dále měnit. Úvěr se doporučuje jednak běžným spotřebitelům, řešením je však i pro firemní klientelu.

Finanční leasing

Primárně je určen pro financování vozů ve firmách. Nabízí atraktivní úrokové sazby a z toho plynoucí nízké splátky. Stačí předložit příslušné doklady a během 20 minut máte vše vyřešeno. Pro takto financovaný vůz je možno uplatnit zrychlené odepisování na 54 měsíců. Splátky leasingu i pojistného zůstávají v průběhu platnosti smlouvy stále stejné.

Služby určené klientům České spořitelny

Firemní klientela Regionálních komerčních center České spořitelny může navíc využít i další produkty se zvýhodněnými podmínkami. Tímto způsobem je možno získat full service operativní leasing, dále finanční leasing a splátkové financování. Poskytovatel garantuje vysokou míru individuálního přístupu. Pro podrobnější parametry daného produktu je vhodné si podat nezávaznou online žádost, případně využít funkci rychlého kontaktu, díky níž se s vámi zástupci společnosti mohou spojit po telefonu.

sAutoleasing leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od sAutoleasing leasing? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
3.2/5 - (18 votes)

7 KOMENTÁŘE

 1. No co dodat. Mám to samé. Při koupi auta jsem se ptal , zda je možné listinu uplácet nebo doplatit předčasně. Odpověď byla, že není problém, kdykoliv budu mít peníze navíc, mohu si vložit mimořádnou splátku, vždy ke dni splátky. Postačí pouze podat žádost. Samozřejmě se jedná o nákup vozu na IČO. Po necelém roce jsem chtěl vložit zhruba 1/5 ceny vozu a nestačil jsem se divit. Po dvou měsících se mi podařilo získat možnost mimořádnou splátku vložit, jenže s úplným vyčíslením úroků. Prý se jedná o standartní podmínky. Takže ať chcete nebo nechcete musíte vše zaplatit.
  Po různých telefonátech jsem získal slevu 1/10 z celkové částky. Pro upřesnění 90000kč z 1054000, takže to bylo hurá, jenže 4 dny před splátkou. Zkuste sehnat 950000 za jeden den….. Co dodat.
  A to horší na mne ještě čekalo…. Při kontrole v registrech jsem zjistil, že je psaná úplně jiná částka než platím… na to vám ale nikdo neodpoví proč. A automaticky jste například pro banku podvodník.
  Takže nikomu nedoporučuji tuto společnost.

 2. Zdravím !!!!
  též nikomu nedoporučuji, když ptáčka lapají pěkně mu zpívají. Nákup auta 350000kč, leasing 280000kč, po roce jsem o auto přišel zbyl jen ohořelý vrak pojištění od uniqa gap na 3 roky říkám si no snad to bude ok, ano bylo ze strany pojišťovny, ale leasingovka to je banda ………. vše nakonec dopadlo tak že jsem na uniqu podal žádost o pozastavení pojistného plnění. Leasing doplácím sám prý kdykoli doplatit zdarma a bez navýšení to joooo poslali mi 2X A4 kde je vyčíslení a údaje kam částku poslat. No a ejhle něco přes 20 000 za sepsání ukončení leasingu prostě zlodějna.. jednání atd no v životě už bych k nim nešel zbytek raději nepíšu.

 3. Zdravím,

  dopadl jsem podobně v sobotu jsem zakoupil vůz na ičo. za 380 000kč s tím že ho mohu kdykoliv doplatit. Ještě jsem se ptal jestli to je bezplatné, paní mě ujistila že pouze za poplatek vynaložený se zařízením úvěru což bývá to dané 1%. Standartně jsem počítal s max 1% sazbou pokuty. Když jsem zažádal o předčasné doplacení bylo my zděleno že z důvodu koupě auto jako ičař musím zaplatit všechny úroky až do konce splátkového kalendáře. Nemáte někdo radu co stím ?

  Předem díky za odpověd.

 4. Najhoršia leasingovka. Legálna úžera. Takisto sme si mysleli, že leasing môžem kedykoľvek vyplatiť ako nám povedal sprostredkovateľ. Nič z toho pravda nebola a auto sa preplatí o nekresťanské peniaze.

 5. Musím jenom souhlasit,v Áčkách jsem prodal starý vůz a dovolil jsem si tam koupit téměř nový,vzhledem k tomu,že jsem neměl možnost k okamžitému přístupu hotovosti mi byl nabídnut úvěr od této společnosti,s konstatováním že lze tento úvěr kdykoliv doplatit a to bez sankcí.Následující den jsem jistinu vyplatil se žádostí o ukončení.Reakce společnosti sAutoleasing byla nekompromisní,doplatit úroky včetně poplatku za předčasné ukončení.Nepomohlo ani odvolání,s vysvětlením jakým způsobem jsem se do této situace dostal.Pouze mi oznámily trvání svého požadavku o náhradě škody způsobené předčasným splacením úvěru a to ve výši 236000Kč za trvání jednoho dne úvěru.Souhlasím,jsou to ŠMEJDI,každý ať dobře zváží,zda u této společnosti si nechá zafinancovat auto!!

 6. Pri žádosti doplatit dříve leasing jsem se nestačil divit. Pokuta 26.000 za dříve ukoncení a k tomu poplatek ještě 5.000,-. ? takto vydělávají šmejdi

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here