sAutoleasing leasing

0
146

Jedná se o specializovanou leasingovou společnost, která nabízí služby občanům, firmám i státním institucím. Patří do koncernu Finanční skupina České spořitelny a jde o dceřinou společnosti České spořitelny, a.s.

Umožňuje získání prostředků na vozy osobní, nákladní a užitkové, včetně tahačů a návěsů nebo na auta v rámci firemní flotily. Služba je určena na pořízení automobilů nových stejně jako ojetých. Všechna vozidla, na něž poskytuje společnost financování, patří standardně do majetku sAutoleasing.

Úvěrové financování

Klíčovou výhodou jsou nízké měsíční splátky díky nízkým úrokovým sazbám. Schvalování žádosti o úvěr může proběhnout už do 20 minut, když si připravíte potřebné dokumenty. Konkrétní parametry splátek si nastavíte podle vlastních potřeb. Splátky pojistného a úvěru se nebudou po dobu trvání smlouvy žádným způsobem dále měnit. Úvěr se doporučuje jednak běžným spotřebitelům, řešením je však i pro firemní klientelu.

Finanční leasing

Primárně je určen pro financování vozů ve firmách. Nabízí atraktivní úrokové sazby a z toho plynoucí nízké splátky. Stačí předložit příslušné doklady a během 20 minut máte vše vyřešeno. Pro takto financovaný vůz je možno uplatnit zrychlené odepisování na 54 měsíců. Splátky leasingu i pojistného zůstávají v průběhu platnosti smlouvy stále stejné.

Služby určené klientům České spořitelny

Firemní klientela Regionálních komerčních center České spořitelny může navíc využít i další produkty se zvýhodněnými podmínkami. Tímto způsobem je možno získat full service operativní leasing, dále finanční leasing a splátkové financování. Poskytovatel garantuje vysokou míru individuálního přístupu. Pro podrobnější parametry daného produktu je vhodné si podat nezávaznou online žádost, případně využít funkci rychlého kontaktu, díky níž se s vámi zástupci společnosti mohou spojit po telefonu.

sAutoleasing leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od sAutoleasing leasing? Napište nám je do komentářů.

Ohodnotit

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here