Sberbank konsolidace a sloučení půjček

Recenze, diskuze a zkušenosti s konsolidací Sberbank

0

Plným názvem Sberbank Rosii je ruská banka, největší v zemi. Ve své současné podobě oficiálně vznikla v roce 1988. Od 90. let se zaměřovala primárně na drobnou klientelu, po finanční krizi v roce 1998 se však přiklonila ke klientele firemní. Na český trh instituce vstoupila v roce 2011, když odkoupila aktiva Volksbank.

Jak výhodně sloučit půjčky

V rámci svých služeb má pro klienty taktéž nabídku konsolidace půjček. Úroková sazba se v rámci nejnižší hodnoty může dostat až na hodnotu 5,80 % p.a. Banka zároveň po celou dobu trvání půjčky nabízí garanci její výhodnosti, což znamená, že v případě lepší konkurenční nabídky ji Sberbank sníží o minimálně 1 % nebo dorovná. Nízká úroková sazba nemá žádné další podmínky.

Sloučit si můžete nejvýše 10 libovolných úvěrů, a to v celkovém rozmezí 50 000 Kč až 1 000 000 Kč. K tomu můžete navíc získat i další půjčku a vybrané prostředky pak použít k jakémukoli účelu. Celkem lze splácet nejdéle po dobu 10 let.

Úvěr je však zároveň podmíněn dvěma skutečnostmi. Žádáte-li o půjčku v rozmezí od 250 000 Kč do 400 000 Kč, musíte předložit písemný souhlas manžela nebo manželky, a to na pobočce banky. V případě úvěru nad 400 000 Kč musí být partner přímo spolužadatelem.

Chci půjčku u Sberbank

Půjčku si můžete sjednat snadno přes internet. Žadatel musí doložit doklad o příjmu, pokud není klientem banky, která by tuto informaci následně vyčetla ze stavu jeho bankovního účtu. Dále potřebujete doklad totožnosti a příslušné dokumenty náležející k jednotlivým půjčkám. Sjednání je zdarma, totéž platí pro vedení úvěrového účtu. Bez poplatků lze rovněž následně půjčku předčasně splatit.

Reprezentativní příklad na webu potom ilustruje konkrétní způsob konsolidace následujícím způsobem: Celková výše úvěru bude činit 300 000 Kč, klient splácí po dobu 96 měsíců. Získá úrokovou sazbu 6,40 % p. a. a RPSN ve výši 6,69 %.

Sberbank konsolidace půjček zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s konsolidací od Sberbank? Napište nám je do komentářů.

4.7/5 - (4 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here