SIM půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou SIM

0

Společnost SIM Půjčka s.r.o. sídlí v Praze. Specializuje se na poskytování nebankovních úvěrů. Nabízí dva produkty – SIM mini a SIM plus. V prvním případě se jedná o půjčku krátkodobou, druhý produkt je dlouhodobým úvěrem.

Půjčit si můžete maximálně 30 000 Kč na 60 týdnů. Pokud bychom uvažovali právě tuto variantu, pak se dostaneme na RPSN ve výši 244,99 %. Peníze je možné nechat si vyplatit v hotovosti či na bankovní účet, přičemž u varianty SIM plus pouze na účet. Žádost podáváte online a posléze čekáte na její schválení.

Když nestíháte splácet, vyjde vám vstříc

Pokud splácet nestíháte, můžete si splatnost prodloužit o 7 až 30 dnů. O tuto možnost si opět zažádáte přes internet. V případě nedodržení závazku jste povinni provést úhradu účelně vynaložených nákladů, dále zaplatit zákonné úroky z prodlení, smluvní pokutu ve výši smluvní pokutu ve výši 0,1 % denně z částky, ohledně níž jste v prodlení, úhradu celé dosud nesplacené jistiny, včetně poplatku za poskytnutí, případně i náhradu soudních výloh spojených s vymáháním dluhu. Naopak máte i právo úvěr předčasně kdykoli splatit.

SIM Půjčka produkty:

  • SIM mini – Až 12 000 Kč
  • SIM plus – Až 30 000 Kč

SIM půjčka Kontakty

Web: www.simpujcka.cz
Email: info@simpujcka.cz
Tel.: +420 226 256 010
Adresa: Na Zatlance 3283/10, 150 00, Praha 5

SIM půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s touto půjčkou? Napište nám je do komentářů

4.7/5 - (4 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here