Simple půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti se Simple půjčkou

1

Půjčky jsou poskytovány českou společností Simfina a.s., jejíž sídlo je v Praze. Klíčovým prvkem při vyřizování půjčky je především její rychlost, jedná se o tzv. půjčku před výplatou neboli rychlou půjčku.

Kolik si můžete půjčit se Simple půjčkou?

Proto je limit částky 10 000 Kč. Budeme-li uvažovat nejvyšší možnou sumu s dobou splácení 30 dnů, která je maximem, dostaneme se na úrok 39 % p.a. Samozřejmostí je nulová administrativa, k vyřízení žádosti není třeba mít ani ručitele. Žádost si podáváte přímo z domova prostřednictvím online formuláře.

Peníze z půjčky chodí výlučně na účet, jeho vlastnictví je tedy podmínkou. Dále na vás nesmí být uvalena exekuce a musíte být žadatelem starším 18 let věku, který má prokazatelný příjem. Půjčka neobsahuje žádné skryté poplatky, ale s poplatky jako takovými je nutné počítat, například s těmi za prodloužení. Prodloužení je možné až o 15 dnů. V případě nesplácení je poskytovatel oprávněn naúčtovat smluvní pokutu.

Simple půjčka Kontakty

Web: www.simplepujcka.cz
Email: info@simplepujcka.cz
Tel.: +420 702 034 931
Adresa: Počernická 509, 108 00, Praha 10

Simple půjčka zkušenosti, recenze a diskuse:

Myslíte, že je tato půjčka podvod? Napište nám vaše zkušenosti.

4.3/5 - (3 votes)

1 komentář

  1. Půjčku od Simplepujcka.cz nedoporučuji. Píši že můžete mít peníze do 30 minut na účtě, ale je to mystifikace. O půjčku jsem zažádal v 9 hodin ráno, v 10 hodin byla schválena i přesto peníze došli až následující den. O tom, že peníze přijdou až následující den věděli moc dobře dopředu. Proto jestli peníze potřebujete ještě tentýž den. Půjčku si od nich neberte.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here