Sixt leasing

0

Sixt Leasing se zaobírá komplexními službami zaměřenými na správu vozového parku. Jedná se o rodinnou společnost, aktuálně jednu z nejstarších v Evropě. Vznikla z malé soukromé autopůjčovny v Německu. V ČR funguje Sixt od roku 1998.

Výhody operativního leasingu Sixt

Aktuálně jsou divize, a tím i činnost firmy rozděleny do segmentu prodeje, autopůjčovny a leasingu. Operativní leasing od Sixt má pak především jednu zásadní výhodu. Jak poskytovatel avizuje, nejedná se o značku, která by patřila pod bankovní nebo finanční skupinu. Nabídka proto není tímto žádným způsobem ovlivněna a je plně nezávislá.

Vyberete si tak samozřejmě samotný vůz, dobu pronájmu, poskytovatel zároveň garantuje, že vás nechá si vybrat i další služby a nebude vám nutit nic navíc, co nepotřebujete. Určíte si rovněž termín předání vozu. Pokud by vám nebylo něco jasné, zástupci společnosti jsou vám k dispozici a můžete se na ně se svými dotazy vždy obrátit.

Ostatně individuální přístup, kvalitní zákaznický servis a snaha naslouchat přání klienta jsou pro firemní filosofii velmi podstatnými pilíři. Současně se česká pobočka může opřít o silné mezinárodní zázemí a silnou síť celé řady smluvních partnerů. Což jsou rovněž významné korporace.

Další nabízené služby

Do nabízených služeb patří mimo běžného operativního leasingu taktéž tzv. full-service leasing, což je v podstatě běžný operativní leasing s dalšími službami. Sem může být zahrnuto například pojištění nebo asistenční služba.

Dále nabízí tzv. leasing zpětný. V takovém případě firma váš stávající vozový park odkoupí a posléze vám ho zase nabídne na leasing, tedy v zásadě pronajme. Určen je tento typ služeb rychlému získání hotovosti.

Komu nevyhovuje leasing, který je svou podstatou navržen jako dlouhodobý pronájem, může k pronájmu krátkodobému využít služby autopůjčovny. Mimo to nabízí společnost i správu vozového parku a službu auta s řidičem.

Sixt leasing zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s leasingem od Sixt leasing? Napište nám je do komentářů.

Zaslat.cz
4.7/5 - (3 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here