Unicredit bank půjčka

Recenze, diskuze a zkušenosti s půjčkou od UniCredit

1

Poskytovatelem Presto půjčky je UniCredit Bank, která působí na českém trhu již několik let. Jedná se o neúčelovou půjčku ve výši 30 000 Kč až 500 000 Kč. Výhodou je, že peníze můžete použít na cokoliv. Nevýhodou je, že se úvěr nedá zřídit online, na internetu můžet pouze podat žádost a poté musíte navštívit jednu z poboček UniCredit. Peníze máte k dispozici ihned po podpisu smlouvy. Abyste mohli úvěr využít, tak musíte mít trvalý příjem, který musíte doložit a musíte vlastnit telefonní číslo.

Kolik si můžete půjčit v Unicredit?

Pokud žádáte o úvěr nad 300 000, tak může být vyžadován spolužadatel. Splácení půjčky probíhá klasicky každý měsíc s tím, že UniCredit Vám umožňuje odložit si až pět splátek nebo předčasně splatit celou půjčku bez poplatků. U Presto půjčky jsou velmi vysoké úroky i další poplatky. Pokud si například půjčíte 50 000 Kč s dobou splatnosti 48 dní, tak celkem zaplatíte 70 968 Kč.

Unicredit půjčka zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s touto půjčkou? Napište nám je do komentářů

3/5 - (5 votes)

1 komentář

  1. Mám osobní zkušenost s leasingem od Unicredit. Je absolutní katastrofa něco vykomunikovat. A je to jak píše pán přede mnou. Standardně posílají faktury emailem, ale za nějakou – bůhví jakou pokutu – ji najednou poslali jenom poštou s krátkým datem splatnosti a jelikož jsme byli na dovolené a dopis si nemohli vyzvednout, tak mezitím poslali další fakturu s upomínkou za 350 Kč. Když jsem se s panem na infolince dohodla, že poplatek za upomínku hradit nemusíme a potvrdili jsme mu to emailem, vzápětí nám naúčtovali poplatek 500 za upomínku z upomínky. Až na několikerou prosbu jsme konečně obdrželi původní fakturu a také dopis od policie za pokutu. Nikdo ze zaměstnanců není ochoten řádné komunikovat a není vstřícný, pokaždé komunikujete s někým jiným a ten Vám podá jiné informace a slíbí, že se Vám ozvou, ale neozvou. Emailem nejsou schopni nikdy napsat ani odpověď, pouze pošlou po desáté prosbě fakturu, bez vysvětlení nebo omluvy. Kdyby to šlo bez sankce, ihned od smlouvy odstoupíme a najdeme leasing se solidnějším a vstřícnějším jednáním k zákazníkům.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here