Wűstenrot pojišťovna

Recenze, diskuze a zkušenosti s pojišťovnou Wűstenrot

0

Wűstenrot pojišťovnu tvoří skupina několika finančních společností, od nichž mohou klienti čekat velice komplexní služby. U společnosti si mohou sjednat úvěr, hypotéku a v neposlední řadě také pojištění. Pojišťovna Wűstenrot nabízí cestovní pojištění, pojištěníodpovědnosti, autopojištění, životní pojištění… zkrátka a dobře produkty běžných pojišťoven. Narazit zde však můžete na zajímavé slevy a bonusy, které vás přesvědčí o tom, proč si zařídit pojištění právě u Wűstenrot.

Jaké produkty nabízí pojišťovna Wűstenrot?

  • ŽIVOTNÍ A ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ – u životního pojištění si klient pojišťovny může zvolit investiční nebo rizikovou variantu. Pojistit se lze na běžně pojistitelné události, jako je smrt, úraz, hospitalizace, pracovní neschopnost, invalidita. Wűstenrot svým klientům nabízí individuální přístup, možnost zproštění od placení a další příjemné akce a bonusy. Životní pojištění od Wűstenrot se přizpůsobí vaší individuální Po řádném promyšlení všech rizik si můžete nastavit životní pojištění a úrazové pojištění na míru.
  • POJIŠTĚNÍ MAJETKU – pojišťovna Wűstenrot vám může nabídnout i široké spektrum pojištění Ať už chcete pojistit dům, byt, rekreační stavbu či jiné prostory.
  • AUTOPOJIŠTĚNÍ – v základní sadě vašich pojistek nesmí chybět ani povinné ručení, které je ze zákona povinné. Zákon však už nenařizuje, u koho se pojistit, a proto si můžete vybrat podle nabízených bonusů pojišťoven sami. Wűstenrot pojišťovna nabízí povinné ručení i havarijní pojištění. Pro své klienty si připravila nabídku čím nižší počet najetých kilometrů, tím nižší cena pojištění. Je vhodná zejména pro řidiče, kteří toho opravdu moc nenajezdí. Všichni zájemci o povinné ručení mají možnost slevy až 21%, pokud si u společnosti Alianz sjednají další tři produkty.

Abychom to uvedli na pravu míru, pojišťovna Alianz je silným partnerem společnosti Wűstenrot právě v oblasti pojištění.

  • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ – pojišťovna nabízí jednorázové i celoroční pojištění, cestovní pojištění pro firmy a pojištění pro hráče golfu, které platí po celém světě.
  • POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI – v tomto balíčku najdete nabídku pojištění pro běžně se stávající události, které vám mohou zkomplikovat život. Je to tak zvaná pojistka proti blbosti, která se dříve nebo později vyplatí každé Je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, protože lze pojistku uzavřít na více osob.

Proč si vybrat právě Wűstenrot pojišťovnu?

Wűstenrot pojišťovna zaujme své klienty zejména svou komplexností služeb. Nabídne jim individuální a profesionální přístup. Ocení ji především ti zájemci, kteří mají rádi své produkty pod jednou střechou. Kromě širokého spektra pojištění si mohou u této společnosti pořídit i úvěr.

Protože však společnost Wűstenrot při sjednávání pojištění úzce spolupracuje s pojišťovnou Alianz, vyvstává otázka, zda by nebylo levnější sjednat si pojištění rovnou u Alianz.

Wűstenrot pojišťovna zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s Wűstenrot pojišťovnou? Napište nám je do komentářů.

4/5 - (3 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here