Zaloto.cz

0

Hledání správného finančního poradce může být těžší, než se zdá. Vy potřebujete odborníka na finance, který rozumí úvěrů, úrokům a RPSN. 

Abyste si byli jistí, že jednáte správně a vše vám bylo vysvětleno podrobně, je vhodné obrátit se na zkušeného finančního poradce, který vše vidí z jiné perspektivy než vy, nebo banka. Takový člověk rozumí všem odborným finančním termínům a vybere nejvhodnější úvěr pro vás. Já mohu jen doporučit společnost Zaloto, která má širokou databázi zkušených finančních poradců. Nabídka služeb uspokojí velké množství klientů, kteří hledají poradenství v oblasti hypoték, povinného ručení, životního pojištění nebo chtějí investovat svoje finanční prostředky, ať už se jedná o akcie nebo dluhopisy apod.

Hypoteční úvěr bývá největší finanční zátěž, kterou podstupujeme, protože se většinou jedná o miliónové částky. V takovém případě je velmi výhodné využít služby finančního poradce, který vám může nabídnout hypotéku s nejlepším úrokem už od 1,79 %. Vhodnou banku, která vám úvěr poskytne můžete najít samozřejmě i sami, ale skutečně je to ta nejvýhodnější? U společnosti Zaloto jsem se ujistila, že jednám s těmi správnými lidmi, kteří mi veškeré podmínky a splácení úvěru vysvětlili.

Celkový přístup firmy byl pro mě velice uspokojivý. Na jejich přehledných stránkách jsem si vše mohla v pohodlí domova přečíst a vyplnit nezávazných kontaktní formulář. Ozvali se mi během krátké doby a já jsem věděla, že finanční poradce byla skvělá volba, bavili jsme se o financích a všemu jsem dokonale rozuměla. Přístup byl opravdu profesionální. Myslím si, že firma opravdu dbá na svoje hodnocení a zákazníků si váží. Jsem absolutně spokojená se službami a využívám je pravidelně. Jednou za půl roku se sejdeme s mým osobním poradcem a probereme moji finanční situaci. Pokud se objeví skvělá příležitost pro investování, může mi zaslat e-mail s informacemi a já se sama rozhodnu, jestli investuji nebo ne.

Systém evidence poradců závislý na referencích zákazníkům je skvělý. Firma má před sebou určitě slibnou budoucnost a všem, kteří hledají finančního poradce, mohu jen doporučit databázi těch nejlepších poradců od společnosti Zaloto.cz

Rate this post

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here