Zonky refinancování půjček, konsolidace

Recenze, diskuze a zkušenosti s konsolidací půjček od Zonky

0

Společnost Zonky vznikla na českém finančním trhu v roce 2015 a stala se průkopníkem nového typu úvěrování – tzv. P2P půjček. Ty probíhají bez účasti zprostředkovatele v podobě banky. Hlavním cílem tak je osvobodit půjčky od vysokých poplatků.

Jak konsolidovat se Zonky

Refinancování půjček se Zonky je možné již od 3,99 %. Půjčit si můžete částku v rozmezí 20 000 Kč až 750 000 Kč. Tuto částku následně splácíte minimálně 7 měsíců, maximálně pak 6 let. Minimální výše RPSN činí 4,70 %, maximálně se můžete dostat na hodnotu 31,94 %. Zonky garantuje, že v průběhu splácení lze ušetřit až několik tisícovek. Úvěr lze kdykoli předčasně splatit, a to zcela zdarma.

Celý postup žádosti je možné vyřídit z pohodlí domova, jednoduše online. Prostředky můžete získat do dvou dnů od schválení. K tomu, aby byla vaše žádost posouzena kladně, nepotřebujete ručitele a není ani vyžadována žádná zástava. Po schválení žádosti obdržíte nezávaznou nabídku. Tu ještě nemusíte podepisovat, vyčtete z ní konkrétní parametry úvěru (doba splácení, výše úroku atd.), které si případně dál upravíte. Až poté uzavíráte závaznou smlouvu.

Individuálně se posuzuje možnost refinancování mikropůjček, oficiálně nicméně tato možnost plošně zakázaná není. Vše záleží na tom, jaké konkrétní závazky máte a jak vypadá vaše celková finanční situace.

Jak Zonky funguje

Refinacování je na Zonky založeno na stejném principu jako běžné půjčky. Ten je jasně patrný už z firemního sloganu „lidé půjčují lidem“. Zonky proto poskytuje nižší úrokovou sazbu než banka a současně je platforma výhodná i pro ty, kteří půjčují. Ti se stávají investory a díky úrokům tak mohou vložené prostředky zhodnocovat.

Musíte si tedy počkat, jestli právě vámi vložená nabídka investory zaujme a rozhodnou se vám půjčit. Vaše identita v rámci virtuálního tržiště s půjčkami zůstává utajena, nikdo se tedy nedozví, že si zrovna vy půjčujete.

Zonky refinancování půjček zkušenosti, recenze a diskuze:

Máte zkušenosti s refinancováním od Zonky? Napište nám je do komentářů.

5/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here