Chytrybalik.cz recenze

0

ChytrýBalík.cz představuje službu určenou pro přepravu zásilek. Jsou její služby skutečně tak chytré, jak hlásá ve svém názvu?

Jak funguje ChytrýBalík.cz

Se službou ChytrýBalík.cz můžete posílat zásilky pohodlně, spolehlivě a rychle. Zvládnete doručování balíku po ČR i v zahraničí, a to konkrétně po Evropě.


Objednávka vám nezabere více než 2 minuty vašeho času. Jediné, na co byste měli dbát, je skutečně pečlivé zabalení daného předmětu. Se štítkem si ovšem dělat starosti nemusíte, řidič si ho přiveze na místo určení sám. Podle potřeby můžete odeslat jeden balík nebo i větší počet zásilek.

Za doručení zaplatíte platební kartou nebo bankovním převodem. Cena přepravy se liší dle hmotnosti, za balík do 1 kg zaplatíte částku od 132 Kč.

O doručování se pak postarají spolehlivě volení přepravní partneři. Díky tomu má zákazník vždy jistotu, že se zásilka na místo určení korektně dostane. Její cestu můžete sledovat po celou dobu online.

Jak probíhá doručení zásilky

Doručování balíčku do sousední země obvykle proběhne následující pracovní den, jinak zabere v průměru 2 až 4 dny. Odesílání do zahraničí může trvat déle, a to nejvýše 7 dní.

Dodat zásilku je možné na libovolné předem zadané místo. O přesném čase bude příjemce zásilky včas informovat řidič, a to formou SMS nebo telefonátem. Adresu i termín doručení lze i dodatečně změnit, například z důvodu dovolené či jiných příčin nezastižení adresáta. Obdobně lze řešit i chybné zadání adresy.

Balíky je možné posílat rovněž na dobírku, a to nejen u nás, ale také na Slovensko. Ta bude vyplacena do 7 pracovních dnů od doručení příjemci. Za dobírku zaplatíte 35 Kč.

Komu je služba určena

Primárně je služba navržena pro koncové zákazníky, tedy pro všechny, kteří posílají zásilky z důvodů soukromých.

Nicméně služba ChytrýBalík.cz dokáže za výhodnějších podmínek rovněž zajistit přepravu pro podnikatele. Pro ně má však speciální firemní podmínky. V jejich rámci může přepravovat balíky jak v menším, tak i ve větším objemu.

Máte zkušenosti se společností Chytrýbalík.cz? Napište nám je do komentářů

5/5 - (1 vote)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here