Tiptrans.cz recenze

0

Tiptrans.cz je službou určenou pro nakupování ze zahraničí. V čem spočívá její princip a jaké nejdůležitější výhody nabízí?

Jak funguje služba Tiptrans.cz

Služba je určena pro nakupování ze zahraničí. Objednat si můžete prakticky cokoli. Zboží si následně můžete nechat doručit na svou novou virtuální adresu. Tím ušetříte za poštovné.

Využít můžete konkrétně takovou nově generovanou adresu v Číně, Hong Kongu, Německu, Anglii a v ČR. V jednom účtu budete mít všech 5 adres. Založení tohoto účtu je zcela zdarma a ve srovnání s konkurencí nejsou v tomto případě účtovány žádné poplatky za příchozí balíky.

Celý proces nákupu rovněž můžete nechat na zaměstnancích Tiptrans.cz. Ti mají v tomto směru bohaté zkušenosti. Celý projekt totiž vznikl z jednoduché myšlenky: Samotní zakladatelé měli potřebu sdružovat své nákupy z Číny.

Jak se počítá cena poštovného

Značka využívá širokou škálu dopravců. Portfolio zahrnuje PPL, DPD, GLS a řadu dalších známých dopravců. Celkem se jedná o cca 50 přepravních společností.

Konkrétní cena poštovného se podobně jako u jiných obdobných služeb odvíjí od hmotnosti a rozměrů zásilky a také od konkrétní lokality. Tiptrans.cz nabízí, jak uvádí, bezkonkurenční ceny poštovného. Deklarovaná úspora činí podle samotného provozovatele 70 %.

Poplatek za službu Tiptrans.cz se pohybuje na úrovni pouze 5 dolarů za odeslanou zásilku. Více zásilek je možné navíc spojit snadno do jediné, čímž dochází na straně klienta k ještě výraznější úspoře.

Služba Tiptrans.cz je určena i firmám

V základu je služba určena soukromým osobám. Firemním zákazníkům navíc nabízí rozšířenou formu asistence.

Ta primárně zahrnuje vyhledávání dodavatelů. To znamená, že vám pomůže zjistit, zda je možno jinde zboží pořídit výhodněji. V rámci inspekce nabízí ověřování e-mailů, adres, bankovních účtů, naložení zboží i odeslání.

Z hlediska dalšího servisu pak zajišťuje i virtuální kancelář v Číně, telefon, překlady a přípravu dokumentů, pomoc s vývojem produktů, stažení zboží od dodavatele na sklad Tiptrans.cz a další služby.

Máte zkušenosti se společností Tiptrans.cz? Napište nám je do komentářů

3.6/5 - (13 votes)

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here