Uspornybalik.cz recenze

1

ÚspornýBalík.cz je službou, která je zaměřena na posílání balíků. Co všechno lze jejím prostřednictvím poslat a za jakých podmínek?

Jak probíhá přeprava zásilek prostřednictvím služby ÚspornýBalík.cz


ÚspornýBalík.cz umožňuje odesílat zásilky na libovolné místo v ČR. A to formou přepravy kurýrem, který se dostaví na místo určení a sám zásilku vyzvedne. Vy s ní tedy nikam chodit nemusíte. Nutné není ani vypisovat štítek s adresou, kurýr si jej přiveze taktéž sám.

Poslat lze zásilku o hmotnosti až 20 kg za jednotnou cenu ve výši 135 Kč, případně až do 40 kg za příplatek. Balík je limitován rovněž rozměry, a to konkrétně ve výši 80 x 60 x 175 cm. Pojistit lze zboží až do hodnoty 6 000 Kč.

Jak jsou doručovány zásilky prostřednictvím služby ÚspornýBalík.cz

Cestu své zásilky můžete sledovat v reálném čase až do fáze jejího předání příjemci. Doručování zásilky standardně probíhá do 24 hodin po vyzvednutí.

Na paměti mějte, že objednanou službu je nutné řádně rovněž uhradit. Samotná kurýrní služba doporučuje kvůli flexibilitě primárně platbu kartou nebo zaplacení skrze platební bránu. A pozor, využívat tuto službu pravidelně se vám vyplatí i z finančního hlediska. Za každých pět odeslaných balíků se cena sníží hned o 1 Kč.

Přímo v den doručení řidič telefonicky kontaktuje příjemce a domluví s ním konkrétní podmínky předání.

Odesílání zásilek do zahraničí

Se službou ÚspornýBalík.cz lze odesílat balíky rovněž do zahraničí. A to konkrétně do evropských zemí.

Opět můžete primárně využít zvýhodněné cenové podmínky. Záleží však na konkrétní destinaci, nejlevnější je přeprava na sousední Slovensko. Vyjde vás na 244 Kč. Odesílat lze výhradně zásilky bez dobírky.

V čem tkví výhody služby ÚspornýBalík.cz

Hlavní výhodou je kromě úspory času, kdy nemusíte se zásilkou chodit sami na poštu, úspora financí. Ve srovnání s jinými službami, jak deklaruje provozovatel, dokážete ušetřit plných 112 Kč.

Máte zkušenosti se společností Uspornybalik.cz? Napište nám je do komentářů

3.3/5 - (10 votes)

1 komentář

  1. Nikdy více…
    Spolehlivý jen do chvíle než se něco stane.
    Česká pošta na kterou téměř všichni nadávají mi nikdy nic nerozbila ani neztratila.Jednání strašné.No takyzkušenost.
    Každý může mít jiné zkušenosti.

Zanechat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here